Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a szakadék férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szakadék férfiak és nők között? Egyre szélesebb és egyre átláthatatlanabb. Miért?

Figyelt kérdés
A férfiak a nőket nem értik,a nők a férfiakat

2014. jan. 7. 21:07
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
63%
36-os vagyok, a konkrét érvem, hogy a szüleim korosztályából az ismerőseink között az utóbbi években elég sok csúnya válás volt. Ez sem kevésbé konkrét érv, mint a te szüleid jó házassága. :)
2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
ez csak egy példa volt,nem ebből kell kiindulni feltétlenül..a kérdést általánosságban kérdeztem ami ma nagyon is aktuális kérdés eltértünk tőle nagyon...ha csak ebből indultam volna ki nem tettem volna fel a kérdést nem kétlem hogy vannak egészséges kapcsolatok ,a kérdés nem nekik szólt,hanem ott ahol nem működik valami..egyértelmű...és ahogy látom ez mostanában egyre több mint régebben volt...valami akkor is jobban működött akkor mint ma....
2014. jan. 7. 22:24
 43/57 anonim ***** válasza:
konkrétan leírtam miért jobb most.
2014. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
63%
nem volt női orgazmus ismert te gyökér kérdező.. 100 éve 95%-ban rossz házasságok voltak női élvezés nélkül.
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
köszönöm és innen től kezdve az maradjon itt BESZÉLGETNI aki nem primitív megnyilvánulássál és kötözködéssel keresi a kérdésre a választ!Mert a vita nem érdekel! A Primitív megnyilvánulás meg pláne ...Köszönöm!
2014. jan. 7. 22:27
 46/57 anonim ***** válasza:
63%
már leírtuk érvekkel a választ. neked csak meséid vannak.
2014. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
40-es farkincás (férfi távol áll a valóságtól) lény: Az intelligenciád alig halad gyökkettővel...
2014. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
38%

Itt csak 2 primitív van. A kérdező és a 10es p_csa aki farkincázik.

Istenem milyen rondák lehettek :D

2014. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nők és férfiak közötti szakadék a szélesebb. Ember és ember között inkább. Rohanó világ, mindenki csak magával van elfoglalva, vagy a saját bajaival, idegesek, ingerlékenyek, pénz, kutya, macska, gyerek, ló, suli, karrier stb... Nem állunk meg egy pillanatra sem, hogy egymással és magunkkal (nyugalom, pihenés) foglalkozzunk. Ezért nem működnek jól a kapcsolatok, nem azért mert egy férfi és egy nő van benne. Sokan el vannak tévedve az ego és az anyagi javak harácsolásának sűrű erdejében. Én ebben látom a problémát. Egy férfi és egy nő nagyon is képes megérteni egymást ha akarják, és odafigyelnek egymásra.
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
úgy látom,hogy valakik nem tudnak itt olvasni...ez a kielégülésetek ,hogy primitívek vagytok gyönyörű,azt hiszem lehet távozni,a kötözködés sem érdekel az ajtót csukjátok be ;)kívülről!!
2014. jan. 7. 22:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!