Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pénzes hapsi csapja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pénzes hapsi csapja a szelet a nőmnek. Boltban dolgozik a nőm, jól megvagyunk. Egy ideje viszont arra lettem figyelmes, hogy ugyanaz a kocsi áll az üzletnél, illetve láttam a hapsit mosolyogni. Most mi van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Láttad mosolyogni? Húha.
2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny típus, de ez gyanús egy kicsit.

Az asszony azt mondja, hogy igen, bejön néha az adott illető dumcsizni

2014. jan. 8. 13:06
 3/6 PearlDiver ***** válasza:
53%
Kérd meg a "nődet", hogy legyen ezzel az illetővel nagyon határozottan elutasító, ne kacérkodjon vele még viccből sem, mert akkor felbátorodik. Ja, és bízz meg benne, úgy ő is szívesebben lesz hűséges!
2014. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, hogy látványosan, túlzottan féltékeny vagy.. Tapasztalat sajnos...

Egy minimális féltékenység kell, hiszen ebből tudja a lány, hogy fontos neked, és nem mind1, hogy mikor kivel van. De ez tényleg csak minimálisan szükséges. Ha túlzottan féltékeny vagy, azzal még inkább eltolod magadtól. (De felteszem ezt tudod Te is)


Tudom, hogy pokolian nehéz, mindenki volt már féltékeny.

Mond el a barátnődnek, hogy ez aggaszt, ilyen aggályaid vannak. Ennyit tehetsz jelenleg, ezután már nem kell mást tenned, mint megbízni benne. Az előző válaszoló is jó dolgokat írt.

2014. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Megbízok benne, de a férfi jobban néz ki és ahogy elnézem jobban is él.

Ez aggaszt. Vagy megttudom én.

2014. jan. 8. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd mondta, hogy jobban néz ki, vagy te? Nem mind1, ugye :)

Amit tehetsz, hogy adsz egy kicsit a romantikának. Hébe-hóba 1-1 virág, csoki, esetleg egy meglepetés vacsora sokat tud dobni egy kapcsolaton. :)

Ha a barátnőd nőnek tudja érezni magát melletted, akkor nincs baj. Ehhez pedig nem kell sok pénz.



Aztán nehogy nekem magadra húzz egy kisebbségi komplexust. A másik hapsi is ugyanolyan büdöset fingik, mint Te.. ha érted mire gondolok :)


01.08 13:20-as voltam.

2014. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!