Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van ilyen facebook-vír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen facebook-vírus, vagy csak szórakozik velem a fiú?

Figyelt kérdés

Nem tudtam neki üzenetet küldeni, aztán máshol írt üzenetet, hogy valami vírus van a facebookján, de megadta egy másik profilját, amit alig használ, de ott tudunk beszélni, mert a másiknál vagy le vagyok tiltva, vagy csak a fb hibája miatt van. Egyik barátnőmnek normálisan behozza a fiú 'vírusos' adatlapját, csak nálam nem. Nem vagyunk együtt a fiúval, de ezelőtt szerettem volna tőle valamit. Egy kicsit "papucs-alkat", mindig a kedvemben akar járni, de ha nem létezik ilyen vírus, akkor mi baja lehet velem? De ha utálna, akkor nem adta volna meg egy másik fiókját, hogy tudjunk beszélni.

16/L


2014. jan. 9. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Letiltott, és nem akarja, hogy láss rála mindent.
2014. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akar az eredeti adatlapjáról beszélni veled.
2014. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: az ilyen gyomnövény hímeket kell gyomlálni szépen a kertedből és szó szerint kukába hajítani és csak a minőségi "termésre", azaz valódi fériakra, nevelt srácokra koncentrálni! Sajnos ez a folyamat még min. 8-10 évig el fog tartani, de soha nem fogsz szomorkodni és rágni magad odabenn, ha ezt a mondatomat megfogadod!
2014. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet szégyell téged és nem akarja, hogy az ismerősei lássák, hogy te tetszikeled, kommentálod a képeit, stb. Mond meg neki döntse el mit akar! Vagy felvállal téged vagy nem beszélgetsz vele.
2014. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy képét vagy bejegyzését sem lájkoltam eddig, úgyhogy nem lehetséges, hogy ez idegesíti őt. De tényleg megmondom neki legközelebb, hogy ha tényleg úgy gondolja amiket írt, és akar tőlem valamit, akkor vagy oldjon fel és ne nézzen engem hülyének, vagy ennyi volt.
2014. jan. 9. 01:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen mert már belém is volt hasonló. Nem egyszer megbolondult a facem és akármennyire akartam pl visszaírni semmi pénzért nem küldte el...
2014. jan. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Rest in Peace Msn.
2014. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
velem* bocsi
2014. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az üzenet küldés gyakran szokott sz#rakodni, na de, hogy az adatlapján sem tudod megnézni az már szerintem biztosan a fiú műve.
2014. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma már feloldott vagyis állítólag szerinte megjavította az eredeti profilját, így megint ott írkálunk.. Lehet, hogy tényleg volt valami baja a facebookjával, vagy csak szórakozik velem ez a fiú most is??
2014. jan. 9. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!