Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fogom bánni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogom bánni, hogy újra ennyire az életem része lett?

Figyelt kérdés

Már nagyjából másfél éve őt akarom, korábban sose voltam szerelmes, és nem is érdekelt különösebben senki (max pár hétig), de ő csak egyre jobban kell.

Pár hónapig jártunk, de aztán szakítottunk, viszont azóta is őt akarom.

Már van barátja, de mégis jóban vagyunk, az utóbbi hetekben pedig minden nap órákon át beszélünk neten, személyesen is sokszor találkozunk, néha csak tanulunk, néha sokkal több is van ennnél, együtt is aludtunk már párszor.

Már sikerült attól a ténytől elvonatkoztatnom, hogy mással is van rajtam kívül, mert bárhogy is van, nekem ő kell, és ilyen különösen erős vonzalomról nem akarok lemondani, mivel ilyen még soha életemben nem volt.

Egyébként sok lány felajánlkozik nekem, szóval lenne lehetőségem másokkal lenni, nem azért ragaszkodom hozzá, mert nem kellek senkinek, még mielőtt erre terelődne a téma.

Meddig mehet ez így? És fogom ezt valaha is bánni?

Mert az a pár hét/hónap, amíg kerültük egymást, azt nagyon bánom, de ezt a helyzetet cseppet sem.


2014. jan. 9. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ki nem fogott hal mindig nagyobbnak tűnik.


Azért abba belegondoltál már, hogy ha ezt ő megteszi a jelenlegi barátjával, akkor veled is megteheti?

2014. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezen felesleges gondolkoznom, mert nem fogja velem újrakezdeni úgyse. :(

Egyébként pedig nem tenné meg, mi mindent együtt csináltunk, amikor együtt voltunk, ha emellett még maradt volna energiája valaki másra... hát azt megnézném.

2014. jan. 9. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!