Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbíznátok benne ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbíznátok benne ezek után?

Figyelt kérdés

Egyszer,mikor csúnyán összekaptunk azt mondta,hogy akkor volt valakije.Kérdezgettem róla,és nem tudott összefüggő választ adni,mindig mást válaszolt.Nem tudom mit higgyek.

Nem tudom mi az igazság és szeretném nagyon megtudni,mert sok múlik ezen.Azt sem tudom hogyan kezdjek hozzá.



2014. jan. 9. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem bíznék. ezzel nem viccel senki.
2014. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázta,hogy térjek észhez.
2014. jan. 9. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

az nem magyarázat hogy téri észhez.

én nem bíznék benne.

2014. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ.


Én mint pasi voltam hasonló szituácóban, többször is megkérdezte az exem hogy: "van valakid.." csak így ok nélkül.


Egyszer már annyira untam, hogy azt mondtam neki: "igen van", és akkor szakítottunk.


Közben nem volt senkim.

2014. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paulik Áron ***** válasza:
Számomra a teljes őszinteség a minimum! Nem tudok elképzelni olyat, hogy az nekünk bármi módon jó lesz, ha elhallgatunk egymás elől valamit. Ha boldog akarsz lenni, ossz emg vele mindent! Ha nyitott vagy rá, türelmes és érezheti, hogy akkor is szereted ha mindenféle szart bevall, és még így sem bízik benned, akkor el kell gondolkodni hogy minek vagytok együtt.
2014. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég hülye egy vicc volt:D
2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is többször akadékoskodtam amiatt,hogy van-e valakije.

Sajnos volt,hogy volt is rá okom.Hibáztunk mindketten.Vele szeretné lenni,de nem tudom mit higgyek,és elég nehéz.

2014. jan. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!