Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy ismerőssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy ismerőssel aki 3 évig nem volt nővel. Ti megbíznátok benne?

Figyelt kérdés

5 éve ismerem ezt a férfit.Volt neki egy 4 éves kapcsolata.Mi a szakításuk után ismertük meg egymást.Együtt jártunk bulizni,szinte már barátok voltunk,éjszakákat beszélgettünk át.Sok lány mászott rá,de ő mindig visszautasította őket,furcsáltam is ,hogy még egy éjszakára sem kellenek neki a lányok. És ez így ment 3 éven keresztül.

Annyit mondott,hogy az egyéjszakás kalandok nem érdeklik,neki érzelem kell hozzá.

Ezzel a fiúval összejöttünk.Velem volt 3 év után először.

Ha a ti párotok lenne,és elmenne a haverjaival bulizni ti féltékenyek lennétek? Vagy megbíznátok benne?


Én 22/L Ő 28/F


2012. júl. 6. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem értelek...
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem járok olyannal akiben ne bízok meg....
2012. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szigliként visszautasította a nőket akkormost miért ne tenné? vagy régebb óta téged akar és jófiúnak mutatta magát, vagy pedig tényleg iylen. DE én nem gondolom hogy bármelyik esetben is oodlenne féltékenykedni.
2012. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetro ***** válasza:
A bizalom alapvetően belülről fakad szerintem. Hogy te mennyire hiszel magadban. Ráadásul ez a pasi semmivel nem adott rá okot a leírásod alapján, hogy kételkedj benne. Nem is értem miért merült fel, hogy féltékenynek kell-e lenned. Mert elmegy valahová nélküled?
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az előző párom elment bulizni csatak részegre itta magát és megfektetett egy táncoslányt... ez miatt ért véget a 6 éves kapcsolatom. Így az ilyen bulis haveros estéktől a hideg ráz ki...
2012. júl. 6. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Én tuti megbíznék benne.
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 AvernusTriad ***** válasza:
Anyám, 3 évig visszafogta magát, pedig egyedül volt! Biztosan most fog félrelépni! Rettegj!
2012. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez a srác már akkor sem bonyolódott egyéjszakás kalandokba, amikor nem volt barátnője. se táncoslányokkal, se másokkal. mindezt nem pár kósza hónapon, hanem kerek 3 éven át. tisztelere méltó és ezáltal pláne rászolgált, h bízz benne. tudod, nem tudtam eldönteni, hogy az, h 3 évig nem volt nővel, az részedről a pozitív vagy a negatív serpenyőben van -e...


ebben a kérdésben igazából nem a férfi a lényeges, hanem te. egyszer becsaptak és megcsaltak. ezért nem bízol a férfiakban. bármilyen férfival kerültél volna össze, nem bíznál benne. nem ez a srác ad okot a bizalmatlanságra. az belőled fakad. vigyázz, mert ezzel mindent elronthatsz. pedig a leírás alapján egy értékes, mélyérzésű férfit találtál. ne ijeszd el

2012. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tetro ***** válasza:
és ennek a fiúnak a viselkedését milyen módon befolyásolják a exbarátod múltbéli cselekedeti?
2012. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából nekem annyira furcsa hogy egy pasi ilyen rendes legyen velem. Mindig hoz egy szál virágot,meg felhív napközben is hogy hogy vagyok,elkísért orvoshoz (azt mondta hogy mellettem akar lenni)


Soha senkitől nem kaptam ennyi szeretetet,mint tőle 1 hónap alatt.Nagyon helyes pasi is egyben.


Tudom,megeshet hogy én képzelem bele mindenbe a rosszat.

2012. júl. 6. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!