Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után megbízzak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megbízzak még benne, vagy alapból csak én reagálom ezt túl?

Figyelt kérdés

Miután szakítottam a barátommal, kb 4-5 hónapig nem voltunk együtt, de közben ugyanúgy jóban voltunk, és hetente többször is találkoztunk, ilyenkor mindig megbeszéltük az aktuális dolgainkat is, én elmondtam neki mindig, hogy mikor kivel mi van, és amikor egy sráccal komolyabban alakulni kezdtek a dolgaink, azt is, semmit nem tagadtam soha, bármit kérdezett elmondtam.

Ezzel szemben, én soha nem kérdezgettem őt ilyesmiről, de ennek ellenére mégis folyton mondta, hogy ő bárkivel ismerkedne még arra se képes, hogy megcsókolja, nem még hogy lefeküdjön vele, mert más nőre rá se tud gondolni... stbstb

Igazából gondoltam, hogy kamu valamilyen szinten, de annyira akkor nem érdekelt.

Aztán újra összejöttünk, és kb egyből ezután megtudtam, hogy több csajjal is lefeküdt (nem tőle...), engem meg ezzel ámított, hogy másra rágondolni se tud.

Viszont tudom, hogy szerelmes belém, ezt bárki megmondaná, mert egyszerűen süt róla, mindent megtesz értem, és na.. kár is ragozni, szeret, tudom.

De ez a hazugság... nem tudom megérteni. :/

Főleg azért se, mert én is elmondtam neki, hogy kivel mi volt, és ráadásul még magának a ténynek örülök is, hogy volt másokkal, mert ez szerintem kell egy pasinak, hogy kiélje magát (és rájöjjön, hogy velem sokkal jobb :D).


2014. jan. 9. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Megbeszelheted vele. Nem nagy ugy, ha tenyleg ennyire szeret, meg is kaptad a valaszt. Attol felt, hogy ha o is elmondja, akkor meggondolhatod magad es tobbet nem lesz eselye. Na meg ha feltekeny volt, akkor nem akart meg tobb alapot adni neked, hogy te is probalkozz masokkal meg jobban...
2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:
Kérdezd meg őt, hogy azért nem mondta-e el, amit #1 mond, mert akkor te voltál a lényeg és mivel nem voltatok együtt akkor épp, annyira nem vészes. De egyébként miért szakítottatok, ha utána ugyanúgy találkozgattatok?
2014. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük már a dolgot, és ezt mondta, amit az első válaszoló is írt... De attól még akkor is átvert, és ez rosszabb napjaimon elbizonytalanít. :(

Azért szakítottam, mert amikor először együtt voltunk, akkor én előtte léptem ki egy hosszú kapcsolatból, és eléggé csak elhülyéskedtük, meg szórakozással töltöttük az időt. Rengeteg programunk volt közösen, mivel ugyanazokért a dolgokért lelkesedünk, de a dolog lelki részére nem fektettünk elég hangsúlyt, és még nem is álltam akkor erre készen igazán.

De ez azóta már abszolút megváltozott, és mindent átbeszéltünk, hogy mik voltak a gondok, szóval most mondhatni itt a tökéletes kapcsolat, amiről el se hiszem, hogy lehet ilyen jó...

szóval ehhez képest ez a hazugság apróságnak tűnik, de közben mégis zavar... mert ugyanilyen elven, ha teszem azt megcsalna, azt se mondaná el.

2014. jan. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!