Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14-17 éves lánynak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-17 éves lánynak számít, ha a srác egyszer megbukott?

Figyelt kérdés

Nem titkolom, én vagyok sajnos az a srác.


Fizikából megbuktam, így 2x vagyok 10.-es. Ez számít a 14-17 éves lányoknak?


Kort légyszi. Köszi!


2009. nov. 30. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem.De azert maskor jobban vigyaz a fizikaval.A tobbibol h allsz?

18/L

2009. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
nemhinném, hacsak nem vmi eminens kiscsajba leszel belezúgva.
2009. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
ezt kor alapján nem lehet bekategorizálni. van akinek igen másnak, nem, de nem a korától függ. én mondjuk 20vagyok, de engem nem az érdekelne elsősorban h megbuktál, hanem h miért? mert pl. nagyon nagy különbség van a között h pl sz@rsz bele az egészbe, és nem veszel semmit komolyan, és ezért buktál, vagy mert mondjuk eza gyengéd, és éppen sok más (családi stb) problémád volt ami miatt ez nem jött össze, de jövőre nekilátsz keményen.
2009. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. hozzászóló: Csak abból volt probléma, azon kívül 2db kettes, a többi 3-4, ebben az évben azért tanultam az előbbiből, most 2 tantárgyból állok 3.-ra a többi 4,5-ös
2009. nov. 30. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is buktam egyszer,de ezen még nem gondolkoztam xD


Általában a csajoknál nem úgy van,hogy hozzászólsz,és visszakérdez,hogy iskolában buktál-e már xD Nagyon nem számít szerintem.

2009. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nembiztos hogy számít. De van akinek igen. ne hangsújozd lehet nem is kérdezi. Ha meg majd beléd szeret akkor már nem fog neki számítani. Először a jó tulajdonságaidat kell hangsúlyozni aztán jöhetnek a rosszabbak.
2009. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem meg szégyen ,de mind1 am nem tom számít e neki. De ha valaki olyan lánya kinek sázmít hoyg a jövője mien lesz akor sztem ne nagyon villogj ezzel
2009. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a jogsin a forgalmi vizsgán buktam meg, a barátnőmet nem zavarja, engem viszont nagyon bánt. A suliban még nem buktam meg.

18/f

2009. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 3x buktam meg. Soha senkit nem érdekelt.
2009. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez azért elég hamar kiderül és nekem számítana.Nem azért ,mert eminens vagyok meg sokat várok,de nekem fontos,h egy srác okos legyen és alap,h az általános -és középiskolát el tudja végezni elsőre.Bocs,nem azt mondom,h emellett nem lehet vki kedves,meg helyes vagy jó ember,de bizony nálam sok-sok hátránnyal indulna egy bukott fiú.

ez van.

17/L

2009. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!