Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert nem adtam olyan nagy értékű ajándékot, mint kaptam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szép ajándékot kaptam, és gondolom jó drágák is voltak, ruha, a most divatos női nadrág és még egy csomó minden.

Én pedig egy sálat adtam, karkötőt és csokikat,amiket szeret.

Rosszul érzem amiatt magam,hogy ennyi mindent költenek rám a szülei,mert ugye Ő még tanul.

Mi meg nem engedhetünk meg magunknak nagyobb dolgokat,mivel egyik szülőm már nem él, spórolnunk kell, viszont mindig van ami kell.

De úgy érzem,mintha ők sajnálnának és azért adnak mindig ilyen sokat. Vagy nem tudom...

Szerintetek hogyan verjem ki fejemből ezeket a gondolatokat, hogy ne folyton azon rágódjak,hogy biztosan nem tetszik neki az én ajándékom?

17L


2013. dec. 24. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A szándék a fontos, nem az értéke!!! :)
2013. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar, akkor egyszer üljetek le megbeszélni, és mondd el a barátodnak, hogy számodra kínos, ha drága ajándékokat kapsz, és hogy ha sajnálni akarnak, akkor arra nincs szükséged.
2013. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szívből jövő szeretet mindennél fontosabb! Ne az ajándék árát nézd, hanem a szándékot. Nem véletlenül szokták az ajándéktárgyakról eltüntetni az árcédulkát.
2013. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről... még az is jó, ha megbeszéltek egy összeget, amit ajándékra költhettek a másiknak. De én sem szoktam nézni, hogy az ajándék, amit kaptam mennyi lehet, és én mennyiért kaphattam.

De átérzem, amit érzel.

2013. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem én, csak mégis fura,hogy annyi mindent adnak, s 'csak' egy éve vagyok a barátnője.

Vagy ez nem újdonság és természetes, olyanoknál,akik megtehetik?

2013. dec. 24. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek az ajándékozás a szeretetnyelve, ezzel tudja leginkább kifejezni azt, hogy szeretne adni. Ha meg megteheti, akkor meg is teszi. Én soha nem nézem, hogy kitől milyen értékben kapok, hanem azt, hogy én magam mennyit tudok rááldozni - és ha sokat, akkor nagyobb értékben is kap. (Egyébként elárulom, hogy nagy értékben sokkal KÖNNYEBB ajándékozni, nem kell azon agyalni, hogy jaj, csak férjek bele a keretbe...)
2013. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem csak úgy veszel valamit (bármit) a párodnak, hanem egy olyasvalamit veszel, ami neki nagyon tetszik, akkor legyen bármilyen kicsi is az értéke, örülni fog neki.


Én nagy értékű ajándékokat szoktam adni (20-80 ezer forint között), viszonzásnak viszont nagyon tudok örülni egy 2 ezer forintos könyvnek is, ha az a könyv pont nagyon tetszik nekem.

2013. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben volt amit adtál... ( küldted előzőleg priviben)

Ne érezd magad rosszul, ő is tudja, hiszen 1 éve jártok, hoy neked mi fér bele...

Ano én is kaptam árban alacaonyabb ertékű ajandékot, de nekem ez nem okzott gondot, pedig a közös kasszánkbó volt.. Nem colt hiányérzetem. Idén látszólag aárom költött többet, mert olyan ajándékt talált ki...

Ne rontsd el a szívedben a karácsony örömét...


Orsolya

2013. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan ajándékot vesz amit az anyagi lehetőségei megengednek. Nem az ár a lényeg, hanem az ajándékozás maga!
2013. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!