Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan utasítsam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan utasítsam el a részeg párom közeledését?

Figyelt kérdés

Most is részeg és szeretkezni akar, hiába mondom neki, hogy nincs kedvem, fáradt vagyok stb, akkor is erőszakoskodik.

Most fürdik, azért írtam ki gyorsan a kérdést, hogy hátha tudtok ötleteket adni hogyan rázzam le magamról.

Ha részegen szexel akkor a teljes súlyával rám nehezedik és dúrván csinálja.

Mit tegyek? Félek...


2014. jan. 9. 21:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Rakd ki az ajtó elé a pasit és cseréltess zárat!
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle és még alkesz is, akkor dobd ki.
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Huha.. Eloszor is nyugodj meg. Csinalj ugy mintha aludnal.
2014. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
93%

Komoly ember :D

Az a tipikus útszéli 3 általánost végzett idomítatlan paraszt.

2014. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Húzz el onnan amilyen gyorsan tudsz..erőszakoskodik? Mit értesz ez alatt? Mondod neki hogy nem és megerőszakol??

Próbáld meg ezt: drágám! Tul sokat ittal es nem kivanlak ilyen allapotban..aztan ha kijozanodott lehet beszelgetni.. persze csak akkor ha ez nem mindennapos dolog..viszont ha rendszeresen ilyeneket csinal es agressziv is akkor az a megoldas hogy elmesz de nagyon gyorsan onnan..

2014. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom kizárni, náluk lakom. Úgy hallom jön is.
2014. jan. 9. 21:37
 7/29 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, ha kell, kicsit emeld fel a hangod és közöld vele, hogy márpedig nem lesz szex, térjen magához és ne merjen erőszakoskodni!


Az pedig szörnyű, hogy félsz a párodtól. Tudom nem könnyű, de próbálj meg kilépni ebből a kapcsolatból, ha szükséges, kérj egy ismerősödtől segítséget!

Nekem is volt olyan, hogy a Párom felöntött a garatra valamiért, de soha nem volt agresszív és SOHA nem féltem tőle.

2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 acelsziv ***** válasza:
most is? Szóval akkor ez rendszeres? És miért vagy még vele?
2014. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%
911
2014. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én 45 kiló vagyok, ő kb 90, persze, hogy félek tőle. Képes rám mászni, és kínlódni rajtam.

Az ivás mindennapos sajnos.

2014. jan. 9. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!