Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan utasítsam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan utasítsam el a részeg párom közeledését?

Figyelt kérdés

Most is részeg és szeretkezni akar, hiába mondom neki, hogy nincs kedvem, fáradt vagyok stb, akkor is erőszakoskodik.

Most fürdik, azért írtam ki gyorsan a kérdést, hogy hátha tudtok ötleteket adni hogyan rázzam le magamról.

Ha részegen szexel akkor a teljes súlyával rám nehezedik és dúrván csinálja.

Mit tegyek? Félek...


2014. jan. 9. 21:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
"911" 112
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Keverj el egy kevés altatót vízben és mondd meg neki hogy előbb igya meg. Bealszik és nem lesz szex :D


9-es, te meg nem Amerikában vagy -.-"

2014. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás mindennapos? És erőszakoskodik? Akkor miért nem hagyod ott cicabogár? Csak mert fedelet rak feléd? Ha megéri neked egy kecóért mindez, akkor meg is érdemled.
2014. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért van vele, mert így van fedél a feje felett.

Gondolom tizenvalahány évesen nagy lelkesen dobbantott otthonról, mert milyen gázak már a szüleim, a barátom meg milyen szuper jó fej és majd ő eltart engem nyolc általánossal. Hát ez lett a vége.

Javaslom, hogy békülj ki anyuval és apuval, költözz haza és tedd rendbe az életedet.

2014. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Inni mindennap szokott, de nem mindig részeg. Ha részeg mint most is, akkor erőszakoskodik. Képes benyúlni a bugyimba és nem hagy békén.

Anyámmal rossz a kapcsolatom, nem akarok hazaköltözni.

2014. jan. 9. 21:48
 16/29 A kérdező kommentje:

Ő legalább nem veszi el a pénzem, nem úgy mint anyám.

Amúgy 25 éves vagyok és nem "tizenvalahány"!

2014. jan. 9. 21:50
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kamuu...már nem várná ha tényleg erőszakoskodna...de nem a neten lógna
2014. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

náluk... tehát nem csak ketten vagytok. Akkor szépen tárd ki az ajtót, csak nem erőszakoskodik más előtt.


Tudom, éjszakás a mama, éppen véletlenül senki sincs otthon... nem kamu ez véletlenül?

2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lépsz le a részeges, alkoholista, erőszakos "párod"-tól, mert nem akarsz anyádhoz vissza költözni?

Hát, fogadd gratulációmat, és legyetek boldogok.

2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy fűrdik! De látom, hogy átrakták a kérdésem az idióta tinik kategóriájába így hasznos választ már nem kapok!
2014. jan. 9. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!