Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan utasítsam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan utasítsam el a részeg párom közeledését?

Figyelt kérdés

Most is részeg és szeretkezni akar, hiába mondom neki, hogy nincs kedvem, fáradt vagyok stb, akkor is erőszakoskodik.

Most fürdik, azért írtam ki gyorsan a kérdést, hogy hátha tudtok ötleteket adni hogyan rázzam le magamról.

Ha részegen szexel akkor a teljes súlyával rám nehezedik és dúrván csinálja.

Mit tegyek? Félek...


2014. jan. 9. 21:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kajáltasd meg, az talán használ. Ha nem, etess vele csípőset. Ha az sem, akkor szerezz paprikasprayt, és had szóljon!
2014. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Apósommal lakunk akit nem érdekel, hogy mit csinál a fia.

25 évesen amúgy is ideje volt eljönnöm otthonról.

2014. jan. 9. 21:55
 23/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyáltalán nem természetes, hogy félsz tőle, mert ő a nagyobb darab!!

Ez így nincs rendjén, ezt talán te is tudod.

Már írtam ide, ha a szép szó nem használ, lépj fel határozottan, ne lássa, hogy kiszolgáltatott és rémült vagy!


Ha meg ez a pedáns úriember nem veszi el a pénzed, akkor hál' Istennek tudsz is lépni. ;)


(Egyébként én is remélem, hogy kamu.)

2014. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Tinilány kiabál a lépcsőházban:

- Anyu anyu erőszakol a házmester... a mester... a MÁGUS!!!



Na kb ezen a szinten van a ti problémátok is. Ha fedél kell és nem akarsz anyádnál lakni, önállóan pedig képtelen vagy lélegezni, akkor viseld. Ennyi.

2014. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Édeske! Le lehet idiótázni másokat, de a lényeg, hogy amit főztél azt meg is kell enni. Ha összejöttél egy részeges pasival csak azért, hogy ne kelljen albérletet fizetned, akkor most természetben fizetsz a lakhatásért. Ha ez nem tetszik, akkor le lehet lépni és élni önállóan az életedet. Ha pedig maradsz, akkor viseld el, hogy részegen fekszik rád.

Aki a saját életét el akarja rontani, azt ebben nehéz megállítani.

2014. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
dugj a puncidba valamit vagy tömd ki, hogy ne tudja be tenni. a segglukaddal is ugyanezt
2014. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 acelsziv ***** válasza:
mondd azt neki, hogy mikulás van, reggel pedig csomagolj és tűnj el onnan.
2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szerintem is pakolj ès költöz!!!Nincs ismerösöd akihez tudnál menni???De minnèl elöbb lèpj le!!!
2014. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
No, mi lett?
2014. jan. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!