Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek neki vagy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki vagy nekem kellene engednem? Jogos, amit ő mond?

Figyelt kérdés

Hétfőn mennénk a felső tagozat összes diákjával korcsolyázni. Mivel nincs a környéken a pálya, 55km-t kell kb utazni odáig.

Beszéltük viszont a barátaimmal,hogy elmehetnénk 1-2 autóval majd oda, ne most a sulival, hisz drágábban jönne ki.

Mondtam a barátomnak,hogy lenne neki is hely, jöjjön majd velünk akkor, mert nekem semmi kedvem hétfőn a sulival menni, egyrészt mert drágább is, másrészt nem akarom még ott is néhány nem kedvelt személy pofiját nézni, + a tanárokét sem.Olyankor nem ugyanaz...

Viszont azt mondja,hogy ő meg nem akar velünk jönni.Rákérdeztem,és azt mondta azért mert hát ő sem bírja az egyik barátnőm, aki jönne.

Sehogyan nem tudtam megegyezni vele, folyton azt mondta,hogy ha én sem akarok majd a sulival menni, akkor ő sem úgy,ahogy mi gondoltuk.

Persze én régebb egy rendezvény, vagy kisebb buli alkalmával, amit az ő haverjai rendeztek sosem jöttem ilyenekkel,hogy ki nem állhatok közülük valakit,és nem megyek.Mindig megtettem érte, pedig lett volna okom azt mondani.

Ti ezt hogy látjátok? Szerintetek nem jobb a mi megoldásunk?


2014. jan. 10. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
figyelj már :D ha ő nem akar menni tartsd már tiszteletben, nem akar menni és kész ezen nem kell hisztizni ilyen dolgokon romlanak meg a kapcsolatok tiszteletbe kell tartani a másik fél kívánságát
2014. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.Én tiszteletben tartom, meg is mondtam neki,hogy úgy lesz,ahogy akarja, megyünk majd külön. Viszont nem értem miért látja így a dolgokat és miért nem inkább velem jönne. Ő duzzogott,mikor megtudta,hogy nem velük megyek, én nem hisztiztem rajta, csak kérdeztem.
2014. jan. 10. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor a barátoddal is vannak problémák ezek szerint :D
2014. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!