Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított mert a végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított mert a végén nem voltam elég férfias, mindig beteg voltam, és sokszor pátyolgatnia kellett. Megbeszéltük, hogy találkozunk és átbeszéljük. Hogyan bizonyítsam neki, hogy én az vagyok valójában, aki az elején volt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok probléma szakadt rám hirtelen és valóban megrogytam. Ráadásul 7 hónap után kicsit elhagyja magát az ember egy kapcsolatban amúgy is. Hogyan viselkedjek és hogyan bizonyítsam be neki hogy az vagyok, aki az elején? Határozott, férfias és céltudatos.

2014. jan. 11. 05:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vörös hagyd a fenébe, nem éri meg a fáradságot.
2014. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 The Elit Predator ***** válasza:
89%
Freak ezzel sajna nem vagy egyedül fél éves korom óta csak szopok... XD jó ez hülyén jött ki de érted
2014. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nézd a jó oldalát: egy rettentően elit ragadozót faragott belőled az élet! :D


amúgy az én életem is egy hatalmas szopás... néha már olyan irreális szinten, hogy ha ömlesztve elmondom vagy leírom akkor olyan mint egy rossz vicc.

2014. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk komolyra fordulna a dolog, és házasság lenne belőle, akkor a papot, meg az anyakönyvvezetőt is megkérnétek hogy így mondja a szöveget:


Jóban, egészségben, gazdagságban, amíg ez meg nem változik!?

2014. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem az a baja, hogy beteg vagy, hanem az, ahogy hozzáállsz. Ha beteg vagyok, és van párom, akkor igyekszem azt érzékeltetni vele, hogy együtt ezt is meg fogjuk oldani. Gyanítom, hogy a barátnőd azt elégelte meg, hogy miután rájöttél, hogy valami probléma van az egészségeddel, magadba zuhantál. Talán próbált a kedvedre tenni egy darabig, de te egyre inkább úgy viselkedtél, mint valami haldokló nagypapa. Hát ki vágyik erre?


Senki sem tökéletes. Nagyon gyakori a depresszió, a személyiségzavarok, a pszichózis, a hepatitis, a fóbiák, a Crohn, és mégis, ha van párod, akkor vele mindent sokkal könnyebb elviselni. Legalább miatta küzd a betegséggel az ember egy kicsit, de te pont az ellenkezőjét tetted: feladtad az önállóságod és teljes mértékben rá hagyatkoztál. Ő pedig nem akart téged tovább pesztrálni. Így egyrészt sose gyógyulnál meg, mert folyamatosan kapod a törődést, és még inkább belelovalod magad a betegségbe, ezzel mintegy kiprovokálva a szeretetét, másrészt elveszed az ő szabadságát is.


El kellene terelned valamivel a figyelmed a betegségről, nem erről olvasgatni és sajnáltatni magad. Ha összeszedett az ember, akkor mindig vonzóbb, mert ez egyenlő a biztonsággal.


Én amúgy nagyon gyakran tapasztaltam, hogy a férfiak "velem" akartak meggyógyulni. De néha annyira túloztak, hogy már egy lábfájást is legalább agydaganatként éltek meg. Szeretek én gondoskodni, de a fenekét azért ne nekem kelljen már kitörölni...

2014. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: semmi sem véletlen, ennek pont így kellett történnie. Most kaptál idöt, szedd össze magad, jöjj rendbe testileg-lelkileg és csak utána vágj bele egy MÁSIK kapcsolatba. Ez a hajó elment.
2014. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én az veszem le abból amit írtál, bár elég kevés az infó, hogy mindkettőtöknek sok problémája volt az utóbbi időben, de te jobban elhagytad magad, neki kellett kettőtök közül az erősnek lennie. Egy kapcsolatban egy ideig működhet ez így egyoldalúan, de aztán kezd egyre nehezebbé válni.

Te tudod, milyen voltál az elején, azt az énedet próbáld kicsit visszahozni.

Ne csak te támaszkodj őrá, ő is támaszkodhasson rád néha.

2014. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm, hogy nem csak ilyen sablonos választ kaptam. Amúgy jól látod a helyzetet. Valóban így történt. Megpróbálom, bár jelen helyzetemben nehéz lesz. A problémák már elhárultak de ez a szakítás önmagában most sokkal nagyobb mint eddig az a sok "kicsi".
2014. jan. 11. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!