Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

25F és 31N


Én vagyok a férfi! Távkapcsolatról van szó, 300 km vonattal. Szerelmesek voltunk egymásba, amikor hozzáértem és megcsókoltam akkor beremegett és izgatottan és gyomorideggel várta a tali amikor találkoztunk akkor szoros ölelés és gyengéd csók követte! Sokat veszekedtünk és nagyon csúnya dolgokat vágtunk egymásfejéhez ami valóban gusztustalan dolog volt. Ő tudja azt is, hogy hibás ő is ebben persze én is. Elmúlt 2 hónapban rengeteg veszekedés volt. Ugye a távolság miatt nem tudunk sürün találkozni. Lehet bután hangzik de skypeon és telon veszünk össze, pl féltékenység. 1,5 hete vasárnap tette be a kaput nála akkor már vita volt köztünk napokig meg nem kerestük egymást de akkor vasárnap csúnyán összekaptunk és mondta, hogy gyűlöl engem mert csúnya dolgokat vágott a fejemhez persze ő is. Már jó pár hete is mondogatta, hogy már nem biztos abban, hogy szerelmes belém de valószínűleg a vitáknak köszönhető ez. Persze kibékültünk és találkoztam is vele tegnap de ott elmondta nekem, hogy nem szeret úgy mint korábban és nem remeg be és nem váltottam ki belőle semmit. Végül megtörtem és lefeküdtünk de nem tartott sokáig talán pár perc mert mondta, hogy szálljak le róla. Ő nem tud úgy velem szeretkezni, hogy nem érzi azt amit kell. Mondta, hogy ő maga se tudja mit akar és idő kell neki, de nem akarja azt se, hogy lemondjak róla mert bízik benne, hogy vissza jönnek az érzések mert remek pasinak tart engem és hiányzik neki. Olyan praktikák kellenek amivel visszatudom hódítani neten és telon keresztül. Mit tanácsoltok? Azt hozzáteszem neten ismerkedtünk meg és a neten elkezdtünk érezni egymás iránt. Ma is írta nekem neten, hogy szeretné, ha az érzések visszajönnének neki maga miatt is meg miattam is. Segítsetek ebben!



2013. nov. 20. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a no contact szabályt, 1 hónapig tűnj el, ne keresd és ne reagálj ha ő keres...hidd el működik
2013. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez rizikos lehet akár. Ez nem akarom kockáztatni. Valami más ötlet kéne.
2013. nov. 20. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit, hogy tisztázni tudja magában a dolgokat. Ne telepedj rá, de valahogy tudasd vele, hogy mellette vagy. Küldjél neki szerelmes zenéket, azok valahogy feltudják hozni az emberből az érzéseket egy kicsit. Beszéljétek meg a dolgokat, nem szabad interneten veszekedni. Ha valami van akkor azt személyesen kell megbeszélni, nehéz így a távolság miatt, de akkor is. Ha fontos neked akkor meg ne interneten keresztül akard visszahódítani, hanem személyesen.
2013. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerkedtek egyszerű a dolog írj úgy és olyanokat ahogy az elején.
2013. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. nov. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!