Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit találnátok ki otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találnátok ki otthon, hogy a szeretődnél tudj a aludni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mész a mamádnál aludni mert egyedül van vagy mondjuk uncsi tesódhoz de persze ezekkel beszéld le a dolgot!

Vagy mond neki hogy bulizni mentek a barátnőiddel vagy haverjaiddal

2009. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom nem ez a kérdés, de ez nem szép amit csinálsz. Szerintem hagyd ott a jelenlegit, ha pedig szereted miért tartasz szeretőt? Tudom ez off, de kíváncsi vok
2009. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
buli van a haverral és megkérsz valakit, hoyg szoolgáltasson alibit.
2009. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Sablonok ,de már jóval elöre legalább 1héttel elötte szólsz,hogy jövö héten pénteken ide meg ide kell mennem...ha már dolgozol akkor ez lehet csapat épitö tréning ,megbeszélés stb. Vagy igen távoli rokon akit nem ismer,ahhoz mész mert beteg...de legalább 1 nap maradj ott ne csak éjjel.De a legjobb tényleg valamelyik barátnödnek leány bucsúja lest,v. szülinapja mentel bulizni...v. osztály találkozó.És persze ugy add elö,hogy sok kedved nincs de megigérted stb.A hét folyamán legalább emlitsd meg 2 szer,hogy akkor pénteken megyek ennnyi.Tudom gusztustalan ,de ez volt a kérdés én csak válaszoltam.
2009. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Bocs drágám,de már kevés vagy!Leléptem!

És már oda mész ahova akarsz!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nem csalom meg! De a kérdésre válaszolva. Ha együtt éltek akkor kell csak kifogást keresni. Ha nem akkor könnyebb a dolgod. Egyszerűen megmondod, hogy most egyedül szeretnél lenni. Ilyenkor a szeretőd eljöhet hozzád. Ha meg ez nem megoldható akkor mond azt, hogy barátnődnek szerelmi bánata van és most nagy szűksége van rád ott alszol nála.Ezt az alibit vele is le kell beszélned.
2009. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hogy hogyan legyek utána öngyilkos...
2009. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehéz úgy tippet adni, hogy nem írtad a nemed, foglalkozásod. Egy biztos, a legjobb hazugság az, aminek van igzaságalapja.

Próbáld úgy intézni, ha a szeretőd környékén meglátnak véletlenül, akkor a hazugság fedje, hogy miért jártál arra.

2009. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha kitaláltad, utána pedig kezdj el azon gondolkodni hogy talán a párod szeret téged, és megbízik benned, és hogy mekkora fájdalom lesz ez neki ha kiderül, és egyszer úgyis minden kiderül, inkább hagyd ott, az kevésbé fog neki fájni, mintha átvered, elárulod, hazudsz neki, mert utána gyűlölni fog
2009. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

ma 6 barátomnál lakom akik jól helyreraknak

gang rape

out of 7 people 6 like it

2009. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!