Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek titkol valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek titkol valamit vagy csak be van rúgva?

Figyelt kérdés

Barátommal nem találkoztunk a hétvégén és csak szerdán találkozunk legközelebb. Az ilyen napokon több smst is írunk.

Ma hívott, beszéltünk 5 percet,mondta,hogy fél6ra megy a barátaival focizni, de 8ig biztos vége és amint végzett fog írni smst.

Már fél 9 volt, még mindig nem írt,és én írtam neki,hogy: - Na? Majd negyed óra megint,hogy:

-Még tart a focizás?Ilyenkor is?Teljesen nyugodtan, vártam, hogy válaszoljon erre.

Majd 9kor írt,hogy

-"Hazaértem.mit csinálsz?" Nem válaszolt a kérdésemre, ezért megkérdeztem,hogy eljutott-e hozzá az sms-em? Erre ő:

-"De miért?Most értem haza,van valami baj vele??"idegesen írta,én meg:-"Jól van, csak kérdeztem,hogy ilyen sokat fociztatok?" Ő:

-"Igen!"

-"Az igen:-)" Ő:

-"Bementünk még egy kicsit a kocsmába, van valami baj vele???"

Ezt nagyon furcsáltam, miért húzza fel magát:

-"Mi lenne? Szépen kérdeztem valamit,miért nem lehet ezt megmondani?Tán be vagy rúgva?"

-"Mi? Te lehet..."

Nem értem miért nem válaszolt először a kérdésemre, majd először azt mondta,hogy addig mind fociztak? Vagy miért nem lehetett megmondani rögtön a foci után,hogy még bemennek oda,és ne várjam a jelzését,mint egy hülye?

Mit gondoltok?


2014. jan. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
félredugott
2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ivott utána. Mi is azt csináltuk a haverokkal a nyáron.
2014. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem még most hagyd ott. Ez csak rosszabb lesz.
2014. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.Igen, ha ivott is utána,miért nem lehet megmondani szépen,hogy foci után beültünk még kicsit...

vagy amiután végzett a focival, nem írhatott volna még annyit,hogy most megy inni.Ha már megígérte,hogy ír?Vagy ez csak nekem lenne így a normális?:/

2014. jan. 11. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert haverokkal volt, kikapcsolódott. És kikapcsolt etéren az agya.
2014. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlreagáltad nincs abba semmi ha foci után beülnek a haverokkal. Ne várd el hogy minden percben közölje veled éppen hol van kikkel és mit csinálj hagy azért neki egy kis magánéletet is.
2014. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,és semmi bajom vele,hogy elmegy, tőlem mehet akárhova, de akkor ne ígérje meg,hogy jelez ekkor vagy akkor, s ha nem történik meg aggódom...Annyit szólt volna utána,hogy beülnek, békén hagytam volna.:/
2014. jan. 11. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Aham, én értelek kérdező. A megbízhatósághoz és a gerincességhez van köze talán. Én például ha megígérek valamit azt úgy is teszem. Szökőévente egyszer ha elfelejtem akkor pedig bocsánatot kérek miatta, nem hebegek-habogok mint egy idióta. Ha legközelebb találkoztok beszéljétek meg és igenis várd el tőle, hogy egyenesen beszéljen ne sunnyogjon. Amit ígér azt pedig tartsa be és pláne annak akit szeret. Ha nem jön össze, mert minden ember hibázhat, akkor pedig férfiasan vállalja a következményeket, ne tereljen, hazudozzon, mert akkor teljesen feleslegesen csak az időt pazaroljátok egymásra... Vagy legalábbis Te ő rá.
2014. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!