Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátnőm megtudta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőm megtudta, hogy rákos vagyok, elhagyott, vélemények?

Figyelt kérdés

Azt mondta, nem elég erős, hogy végig tudja ezt velem csinálni.

Ilyenkor sírva azon gondolkodok, miért vannak ilyen emberek, és miért ilyen az élet... Tudom jobb így nekem, és nem szerethetett igazán...


2014. jan. 11. 22:07
1 2
 11/17 felelős0102 ***** válasza:
39%
a "barátnőd" nem akar veled lenni a betegséged miatt. szerintem egy tuskó. Te legyél erős,és sajnálom!!!
2014. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

elmondani nem tudom mennyire átérzem a szitut.

verd ki a fejedből, egy percig sem érdemel szeretetet az ilyen.

2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dolog kétoldalú. Egyrészt nyilván rosszul esik neked, hogy nem tart ki melletted, ami teljesen érthető. Másrészt azt is gondold végig, hogy neki végig kellene csinálnia veled ezt az egészet. Ne adja Isten, de akár rosszul is végződhet a dolog. teljesen érthető az is, ha ő ezt nem vállalta.

Én láttam családtagot rákban leépülni és meghalni, és szörnyű volt, mert már arra sem emlékszem, milyen volt az egész előtt, csak a betegség közbeni állapot maradt meg bennem.

Ha én lennék a te helyzetedben, akkor... nem tudom, mennyi idősek vagytok, de egy viszonylag fiatal, nem sok-sok év óta tartó kapcsolatban el sem várnám, hogy a párom végigcsinálja velem az egészet. Házasságban, családban viszont természetesen rosszul esne, és örülnék neki, ha mellettem maradna.

2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ezt nem hiszem el.

ha nekem lenne pl 1 barátnőm akit szeretek és ő is szeret engem és tegyük fel van 1 szívbetegsége és csak is 1 új szív segíthetne rajta...én gondolkozás nélkül odaadnám a szívemet, tudván, hogy meghalok, de kit érdekel, legalább az akit szeretek én általam tovább él.


nem értem ezt az emberekben....sose fogom megérteni.


volt itt 1 kérdés kb 2 éve.

egy 22 éves csajnak a palija haldoklott, a csaj mellette volt, aztán jött a haldokló fiúnak az egyik haverja és szépen megdugta a csajt, úgy, hogy miközben a fiú meg ott haldokolt az ágyon...há milyen dolog ez má teee....há kik ezek phiiiiiii!!!!!!!! köpi kellaz ilyenek után. A rák szedje ki a szivúket. mi ez..förtelem!!!!!!! mi ez...kik ezek...pffffffff!!!!!!!!!


és irt választ a csaj kérdésére a fiú, hogy szereti megkapni azt amit kiszemel magának, ilyenkor betörném az orrát annak aki ilyet tesz...nem igaz, hogy nem lehet kibírni baszás nélkül....áá....miért nem születtem 1 kolostorba...:S:S:S:S!!!!!!!!!!

2014. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jobban fàjna mindkettötöknek ha nem szakit!

ilyenkor àltalàban a fiu mondja a lànynak h mennyen h ne kötődjőn hozzá mert ha elvesziti akkor az fog a legjobban fájni!

Imádkozok h meggyógyulj!

mit mondanak mennyi időd van?

2014. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, volt itt egy haldokló kérdező, aki el sem mondta a párjának, inkább szakított, azt hazudta, hogy már nem szereti, mert nem akarta őt is tönkretenni.
2014. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valóban erre talán nem sok ember van felkészülve, és sok ember nem is veszi olyan komolyan a kapcsolatot, ahogy kéne. Ezért nem feltétlen kéne hibáztatni, mert azért ha belegondoljuk magunkat a helyébe, nem egy könnyű helyzet. Végülis még nem esküdött örök hűséget vagy hasonlót, azt kell hogy mondjam, tényleg nagyon le tudja ez döbbenteni az embert, nincs ilyenre mindenki felkészülve. Most aki annyira leri*b*bancozta, ha neki a párja lenne rákos, akkor ő olyan simán kezelné a helyzetet? Nem hinném.


Egyébként a mai társadalmat kéne szidni, amibe a lány beleszületett. Már arról szó a világ, hogy veszítsd el mielőbb a szüzességet, különben ciki vagy, és 15-16 évesen már lefeküdnek egymással, de a komoly kapcsolatról és a hűségről nem nagyon tudnak az emberek. Ezt nevelik beléjük sajnos. De igen, az tényleg nagyon fontos, hogy szex legyen X idő után egy kapcsolatban, mert különben ciki vagy, ha nincs és kiröhögnek. De hogy kész vagy-e arra, hogy kitarts a párod mellett, azt senki se nézi benned, csak azt, hogy szűz vagy-e még, és ha igen, akkor gáz vagy. Ez a mai világ.


A véleményemet kérdezted, Kérdező a kérdésben, ez a véleményem. Egyébként tényleg sajnálom, nem lehet könnyű, ne is tudok mit mondani rá. Minden jót kívánok neked azért, amit csak lehet!


Na, most ez nagyon poén, hogy emiatt a moderátorok meg fogják vizsgálni a hozzászólásaimat, mert másoktól beidéztem a r**banc szót...

2014. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!