Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek mit jelentenek? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mit jelentenek? Teljesen tanácstalan vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, 4 hónapja járunk. Az elején minden jól ment,rengeteget beszélgettünk,tényleg úgy tűnt,hogy oda van értem.

Összejöttünk, és rá pár hétre kezdődött: keveset beszéltünk,volt, hogy aggódtam,hogy mi lehet vele, közben kiderült,hogy a haverjával volt,jót iszogattak.

Olyan is volt,hogy megbeszéltük,hogy 9-re visszaér hozzám,mert másnap korán kelünk,erre 11-kor még sehol nem volt,mikor hívtam nem vette fel. 1-kor állított be és mikor megkérdeztem,hol volt eddig,én lettem letolva,hogy miért kérem számon. Pedig tudta,hogy fáradt vagyok és reggel korán kell kelni.

Szülei azt sem tudják,hogy vagyok,téli szünetben 2 hétig nem találkoztunk emiatt. Én hívtam hozzánk,ide se akar jönni.

Rákérdeztem,hogy mi az oka,hogy alig válaszol,ha keresem,sőt olyankor nem is válaszol.

Erre azt a választ kaptam,hogy mert olyan kedve van,egyszer fent egyszer lent. Meg mindent túlkombinálok.

Én már nem tudom,hogy mit gondoljak.

Fiúk,férfiak válasza érdekelne,hogy ez normális dolog-e?


Köszönöm szépen.


2014. jan. 12. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ide fiúk, férfiak válasza. Nem szeret, kész. Tuti. Nyisd ki a szemed.... jó lenne ha tanulnál belőle és máskor rögtön elhagynál egy ilyen pasit.
2014. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek,szakits s felejtsd el,nem érdemel meg.
2014. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek játszani a másik szívével,tisztelet a kivételnek.Bele sem gondolnak,hogy ezzel megbántják azt,aki szereti őket.Mert magukból indulnak ki,hogy ő nem szereti,és így bánik vele.A te barátod is ezt csinálja veled.
2014. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vége a kapcsolatnak.
2014. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem megvoltozott,mert ha jártok,akkor mindig a másik fél a ranglista első,mindig hozzá kell alkalmazkodni,én fiú vagyok,de ha így viselkednék már rég dobtak volna... Szerintem kérdezd meg tőle,hogy mi legyen,vagy kérdezz rá konkrétan vagy ha több kérdés jön,akkor linkeld ezt be neki
2014. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Fiú viselkedése 13-15 évesére emlékeztet (nem akar szülőkkel találkozni), viszont abból kiindulva, hogy elmegy hajnal 1ig iszogatni, gondolom már nagykorú.

Sajnálom egy éretlen, igazi kapcsolathoz nem megfelelő pasit fogtál ki, jobb ha szépen elfelejted.


21/F

2014. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 23 ő 25. Tegnap megint volt egy vitánk,természetesen megint én voltam a hibás.

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

2014. jan. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!