Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakít, de velem szeretne lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít, de velem szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Okoztunk egymásnak kellemetlen perceket,sokat veszekedtünk.

Én szeretnék vele lenni,minden percben hiányzik.Folyton elszúrom,meggondolatlanul mondok dolgokat,ő sérülékeny.Persze én is valamilyen szinten.

Mit tehetnék,hogy bebizonyítsam nekem ő kell?

Abból gondolom,hogy van még remény kettőnkre,mert nem egyértelműen beszél vagy egyszer úgy,hogy vége,aztán mintha ki sem mondta volna.Ezeket nem képzelem be,mert ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot és találkoztunk is.Nem szeretném elszúrni,és ezért nem tudom hogyan viselkedjek,miket mondjak,mert kettőnk dolga érzékenyen érinti.Ez mitől van?


2014. jan. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj "normális" emberek beleadnak 110% egy kapcsolatban,ha meg nem akkor tipli..
2014. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy az érzékenysége is manipuláció.
2014. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ő nem igazi férfi,csak egy ripacs
2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó:Honnan tudtad,hogy férfiról van szó?
2014. jan. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!