Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet valakinek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet valakinek ennyire . A felfogása? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátom WOW-ozott, nálam nem annyira jó a gépet, sokszor laggol, mire ő elkezdi püfölni az egeret meg a billentyűzetet olyan erővel nyomkodja hogy csak nézek... Rászóltam már nagyon sokszor hogy finoman nyomkodja, ne verje szét, mert nekem nincs pénzem újra.


Mára már totál szétment az egér, nem érzékeli rendesen ha nyomva tartom. Ezt szóvá is tettem a barátomnak, hogy megmondtam előre hogy ez lesz...

Erre ő nekem esett, hogy az egér már xar volt amikor ő játszott, meg ma én is erősen nyomkodtam a gombokat... Aztán megkértem hogy fejezze be ezt a viselkedést, ha mondok neki valamit ami az én cuccaimmal kapcsolatos akkor az legyen már úgy (jelen esetben h ne verje mint az állat), mire ő annyit nyögött nekem hogy "jól van, veszek másikat, befejeztem a vitát". Aztán mondtam neki hogy nem az egér a gond, hanem a viselkedése, hogy mondok valamit és azért se... Erre ő azt mondja nekem hogy ő is mondta nekem már sokszor hogy ne veszekedjek vele, most mégis azt csinálom, akkor bagoly mondja verébnek....


Ezen totál kiakadtam. Ennyire nem látja be hogy hibázott? Inkább az én hibáimmal hozakodik elő?

Miért csinálja ezt?! Hogy tud valaki így viselkedni?


2014. jan. 12. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vegyek neked egeret hogy ne sírjál?
2014. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdésem a következő: a facnak vannak a lányok ilyen genyókkal együtt és kerülik messziről a normális (!) srácokat?!
2014. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezzel az emberrel nem lehet értelmesen vitatkozni. Ilyen életet szeretnél?

Másrészt, ha nálatok van minek játszik? Miért együtt vagytok?

2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Es az ilyen embereknek van párjuk.
2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A barátod idióta.Egyébként játék közben hiába mondod neki szerintem, ahhoz hogy wow közben odafigyeljen másra is, ahhoz nagyon fontosnak kell lennie :D Szóval a figyelmével sem tisztelt meg, miközben játszott, mert egyik fülén bement, másikon ki...Ezt tapasztalatból mondom, mert én is wowos vagyok és velem is előfordul ez, hogy mondanak valamit, mondom hogy oké, aztán 1 perc múlva már azt se tudom, hogy mit mondtak :D Ettől még nem normális a barátod viselkedése és lenne mit változtatnia a gyereknek.


Off: Miért az ilyeneknek van wowos barátnőjük és nekem meg nem?:(

2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:

Szóval elmegy hozzád és nálad játszik?

ÉS erről szól a történetetek?


pfff basszki :)

2014. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mekkora barom a barátod... Már bocsánat.
2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kibújni a felelősség alól, ebben jók vagyunk. Szerintem a pasid volt szemét, mert annak ellenére hogy többször is rászóltál, ugyan úgy csinálta a baromságot. Magyarázd el neki hogy ha nem szokik le erről a viselkedésről akkor nem igen fogtok kijönni egymással és szakítás lesz a vége. Sokáig nem szabad hagyni mert csak egymásnak ártotok vele és a saját kapcsolatotokat romboljátok le. Tanítsd csak meg neki hogy ha azt mondod hogy ne püfölje a billentyűzetet akkor nem püföli.
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koncentráljunk szerintem a feltett kérdésre. A körülményeket nem hiszem hogy tudná itt bárki is. Hibái meg mindenkinek vannak.
2014. jan. 12. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele? Keress egy normális fiút.
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!