Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet valakinek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet valakinek ennyire . A felfogása? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátom WOW-ozott, nálam nem annyira jó a gépet, sokszor laggol, mire ő elkezdi püfölni az egeret meg a billentyűzetet olyan erővel nyomkodja hogy csak nézek... Rászóltam már nagyon sokszor hogy finoman nyomkodja, ne verje szét, mert nekem nincs pénzem újra.


Mára már totál szétment az egér, nem érzékeli rendesen ha nyomva tartom. Ezt szóvá is tettem a barátomnak, hogy megmondtam előre hogy ez lesz...

Erre ő nekem esett, hogy az egér már xar volt amikor ő játszott, meg ma én is erősen nyomkodtam a gombokat... Aztán megkértem hogy fejezze be ezt a viselkedést, ha mondok neki valamit ami az én cuccaimmal kapcsolatos akkor az legyen már úgy (jelen esetben h ne verje mint az állat), mire ő annyit nyögött nekem hogy "jól van, veszek másikat, befejeztem a vitát". Aztán mondtam neki hogy nem az egér a gond, hanem a viselkedése, hogy mondok valamit és azért se... Erre ő azt mondja nekem hogy ő is mondta nekem már sokszor hogy ne veszekedjek vele, most mégis azt csinálom, akkor bagoly mondja verébnek....


Ezen totál kiakadtam. Ennyire nem látja be hogy hibázott? Inkább az én hibáimmal hozakodik elő?

Miért csinálja ezt?! Hogy tud valaki így viselkedni?


2014. jan. 12. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibáik, de azokat a hibákat kis odafigyeléssel és akaraterővel el lehet tüntetni. Hidd el. Csak akarni kell.
2014. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:

ha Nálad van, ne a WOW legyen az első...

egyébként pedig azért csinálja, mert egy tahó.

Ha én más akármijét használom, úgy nyúlok hozzá, mint a hímes tojáshoz, nem backodom, csapkodom

2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem szakító ok, de ha sokáig így folytatódik, akkor már az. Nemigaz, hogy nem tud ennyire sem a kedvedbe járni, vagy egy kicsit is hallgatni rád. Nem hiszem el, hogy ilyen kis apróságot ne bírna bárki megtenni a barátnőjéért. Ha nekem fontos valaki, és meg akarom tartani, ennyit simán megtennék érte. Oké, hogy vesz újat, de nem ez a lényege.
2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

azért csinálja ezt, mert egy hülyegyerek.

ezzel nem tudsz mit csinálni, küldd el a fenébe. provokál, bosszant, magában meg röhög. nem fog megváltozni, csak rosszabb lehet. mondjad neki feleseljen az anyjának és különben is, húzzon vissza az anyja p*jára és csapkodja a saját dolgait otthon.

2014. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!