Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Azon agyalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azon agyalok, hogy megölöm magam.25f

Figyelt kérdés
Belekeveredtem egy háromszögbe. Amikor megismertem nem tudtam, hogy férje van neki meg gyereke (8éves). Azt mondta nekem élettársa van, de boldogtalan. Na találkozgattunk és adta a szépet, hogy szeret és velem akar lenni és majd amikor haza jön a pasas akkor szakít vele. Teszem hozzá havonta jár haza 1 hétre! Na és 5 hónap után kiderült, hogy neki ő a férje és van gyerek is. Akkor azt hittem nem kapok szikrát! Na de ugye szerelmesek voltunk egymásba. Ő azt hitte eleinte, hogy szórakozok vele és ezért nem akart beszélni a családról meg hát van javára 6 év. Ő azt mondja nem akart kalandot hanem komolyan akart engem csak amikor ránézett a gyerekre akkor másképp gondolkodott. Nem akarja kiszakítani a családból elvenni az apjától. Sokszor szakított velem és mindig keresett indokot, de vissza találtunk egymáshoz. Most az van, hogy eldöntötte, hogy nem fog lépni a gyerek miatt és azt állítja, hogy utál már a sok a veszekedés miatt, már nem szeret. Én nagyon szeretem őt, megadnék érte akármit. Tudom, hogy szeret a szíve mélyén de tagadja amit nem hiszek el neki. Nem akarok élni se. Tudom nem old meg semmit se. De nagyon szeretem őt. Nem tudom meg győzni se. Inkább boldogtalan lesz csak azért, hogy a gyerek ne elvált szülök fia legyen! Lelkileg oda vagyok és becsapva is. Csalódtam benne! :(
2014. jan. 12. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább igyál jó sokat, de semmi esetre se öld meg magad!
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell öngyilkosnak lenned. Hagyd ott, azt csá!

Vagy, ha akarod, döngesd rendszeresen, míg nem találsz normális barátnőt.

2014. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarja, hogy keressem, békén kell hagynom... már ittam is sokat.


Tegnap az egyik jó ismerösöm megölte magát a felesége miatt mert elhagyta.. de már náluk 1 éve megy a rossz házasság.. ott is a gyerekek. Hát kivégezte magát... nekem is azt kéne :(

2014. jan. 12. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:

A gyerekben semmi kárt nem tenne szinte, hiszen az apját havi 1 hétig látja csak.. Talán még jót is tenne a gyereknek, ha el tud fogadni téged, hogy többet lát férfit, apamintát.


Viszont szerintem hagyd a fenébe, ragaszkodik a családjához, a fiához. Nem fog visszamenni hozzád, mert ha veled van ezt mondja, ha a fia vele van, azt... A gyerek érdekeit nézi, ami szerinte neki a legjobb. És ami az anya szerint a gyerekének a legjobb, ugyis azt fogja szem előtt tartani.


Felejtsd el a nőt. Főleg hogy hazudott is neked.

Talpra, katona! Sok nő van még a világon, aki lehet pont rád vár! :)


20L

2014. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás. Ne add fel, nem éri meg egy nő miatt. Lesz jobb :)


20L

2014. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha olyan könnyű volna, hogy "talpra katona" hát elég sokat hazudott meg nem csak ebben sok másban is. :( Így be palizni valakit.... az ember hisz mert miért ne hinne? Erre mások vissza élnek vele! Azt csoda, ha az ember leissza magát és felköti magát az első fára.
2014. jan. 12. 21:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Legalább fél év mire kiheverem ha nem több... az kín szenvedés. Lesz jobb? De mikor? Nekem soha! Tegnap voltam egy koncerten és egy nő se érdekelt mint nő! Rájuk se bagóztam.
2014. jan. 12. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is az életem nője hagyott el nemrég mégse gondolkozom öngyilkosságon.


Öreg nem hazudok kíméletlenül fog fájni a következő időszak. Az életkedvem még 2 hete valahol a lánynál maradt... De mostmár valamiért jól érzem magam. Asszem elég jól feldolgoztam a dolgot , egyelőre.

De túl fogod élni és egy reggel majd arra kelsz, hogy végtelen békét érzel és már nem is gondolsz rá.25 éves vagy még bőven csajozhatsz fel-alá.


Ha úgyérzed már egy lépést sem bírsz tenni az csak a fele annak az útnak amire képes vagy!

2014. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pár hét/hónap szenvedés megéri a következő pár évtizednyi boldogságért. miért dobnád el?
2014. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Fiatal vagy még, előtted az egész élet!
2014. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!