Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Azon agyalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azon agyalok, hogy megölöm magam.25f

Figyelt kérdés
Belekeveredtem egy háromszögbe. Amikor megismertem nem tudtam, hogy férje van neki meg gyereke (8éves). Azt mondta nekem élettársa van, de boldogtalan. Na találkozgattunk és adta a szépet, hogy szeret és velem akar lenni és majd amikor haza jön a pasas akkor szakít vele. Teszem hozzá havonta jár haza 1 hétre! Na és 5 hónap után kiderült, hogy neki ő a férje és van gyerek is. Akkor azt hittem nem kapok szikrát! Na de ugye szerelmesek voltunk egymásba. Ő azt hitte eleinte, hogy szórakozok vele és ezért nem akart beszélni a családról meg hát van javára 6 év. Ő azt mondja nem akart kalandot hanem komolyan akart engem csak amikor ránézett a gyerekre akkor másképp gondolkodott. Nem akarja kiszakítani a családból elvenni az apjától. Sokszor szakított velem és mindig keresett indokot, de vissza találtunk egymáshoz. Most az van, hogy eldöntötte, hogy nem fog lépni a gyerek miatt és azt állítja, hogy utál már a sok a veszekedés miatt, már nem szeret. Én nagyon szeretem őt, megadnék érte akármit. Tudom, hogy szeret a szíve mélyén de tagadja amit nem hiszek el neki. Nem akarok élni se. Tudom nem old meg semmit se. De nagyon szeretem őt. Nem tudom meg győzni se. Inkább boldogtalan lesz csak azért, hogy a gyerek ne elvált szülök fia legyen! Lelkileg oda vagyok és becsapva is. Csalódtam benne! :(
2014. jan. 12. 21:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :( Rendesek vagytok! Rohadtul magam alá kerültem!
2014. jan. 12. 23:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Valahol van egy lany, aki most azért sír mert elhagyták. Mert semminek erzi magát, egy kihasznalt értéktelen husdarabnak akit mior emguntak otthagyzak. Pedig szép, kedves ,talan nehamorbid a humora de jókat lehet kacagni vele.es mikor nevet minden olyan könnyü.

Ez a lány 2 even belül nagy válzozason egy keresztül, visszatalál önmagához, és már nem akarja eldobni az életét. Hákás mknden piaatert. Tudja hogy jön majd valaki akitől hevesebbdn dobog a szíve, és aki újra megnevetteti. Jön valaki aki vigxaz rá es akire felnézhet. Aki tudja milyen kivert kutyának lenni, es mekkora erő talpraállni.

ELVENNÉD TŐLE ezt? Ha most eldobod az eleted ,sosem ismered meg. Es ő sosem mutathatja meg neked milyen az amikor viszont szeretnek!

2021. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tyű jó régi most látom!

Miért bukkant ez fel?

Remélem azóta meglett a párid es jol döntöttel

2021. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!