Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mennél el hogy visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennél el hogy visszaszerezd a párod?

Figyelt kérdés
Ha a párotok szakítani veletek,de utána beszéltetek vele telefonon vagy valamin de élőben azóta nemtalálkoztak,és kértetek mégegy esélyt mert nagyon szeretitek őt még mindig de ő aztmondja hogy nemakarja újra megpróbálni ti feladnátok hogy ez tényleg ennyivolt vagy harcolnátok érte amíg csak lehet és van egy kicsi értelme is?Szóval időközben nemjött össze mással vagy ilyen.A szakítást nemúgyértem hogy más valaki miatt hagyott el hanem már nemszeret esetleg annyira vagy valamivel megbántottad ilyesmik szóval javítható dolog miatt.
2009. dec. 1. 16:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én akármeddig majdnem szakítottunk nemrég ! és a barátnőjének mondta h kihűlt a kapcs és gondokozik h mit tehetne ez ellen h ne hűljön ki ! addig nem mondja nekem mert paráznék de azóta tök más minden nagyon kedves mintha kicseréltél volna ! 8 hónapja vunk együtt F/16 L/15
2009. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

őszintén:

3 hónapja szakított barátom velem.

és nagyon hiányzik és nagyon szenvedek.

és ha kel bármeddig elmegyek érte hogy visszaszerezzek. ha attól boldogabb lesz még meg is halok.

nem tudok nélküle élni :(

egy 13 éves lány.

2009. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2 hónapja elutasító velem szemben, de nem adom fel. Amíg beszélőviszonyban vagyunk, nem fogom. Amúgy sem bírnám, és ha úgy szeretem, hogy majdnem beleőrülök... Nem tudom megtenni...
2009. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Én kérnék még egy esélyt! De ha csak telefonon beszéltek, akkor előbb inkább próbáljatok találkozni és majd meglátod hogy viszonyul hozzád! Pár találkozás után próbáld neki elmondani mit is érzel! Ne rohanj ajtóstul a házba!
2009. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szeret annyira,akkor nem érdemes törni magad..ha valami elmúlik, ritkán jön vissza. Nekem ez a tapasztalatom. Ha a barátom nem szeretne már, és elhagyna, lehet egyszer megpróbálnám visszahódítani, de ha látom,hogy esélytelen,akkor hagynám akkor is, ha beleőrülök. Mert akkor csak rontasz a helyzeten, és fárasztod vele. Ha meggondolja magát, úgyis megkeres. Ha meg egy másik nő miatt hagyna el, akkor meg sem próbálnám. Ha menni akar, menjen, nem tudnék mit tenni. Nagyanyám mondaná: "ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel".

Ja és ha megbántanám, természetesen bocsánatot kérnék, és meglátnám ér-e valamit. Térden nem csúsznék senki előtt, ahhoz túl büszke vagyok...sajnos hiba.

21/L

2009. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még biztosabb vagyok benne hogy neadjam fel :) Énis nagyon kivagyok miatta már lassan 1 hónapja.... Msn-en már elmondtam neki mit érzek iránta és próbáljuk meg újra de semmi.... Holnap elvileg találkozunk és akkor kiderül van még pár taktikám.Ha holnap sikerül megcsókolnom és őis akarja akkor lehet van esély.Ha nem akkor mondom neki hogy hagyjuk egymást barátként nekem nemkell.Majd itthon írok rá még egy utolsó hogy milyenvolt velem úrja stb és hogy legalább gondolkozzon el a dolgon....Vagy siker vagy nem.... Ha nem akkor utolsónak azmarad hogy úgyteszek mintha nemérdekelne egyáltalán és kiírok msnre pár dolgot amitől kicsit féltényen lehet és ugysem bírja megállni hogy írjon ami aztjelenti hogy érdeklem még őt.... Szóval van még pár dolog de ha nem akkor hagyom akkor max várok és lesz ami lesz ha nemjön össze mással.... Holnap kiderül milett :) Remélem sikerül nemakarok jobban most semmit ennél....
2009. dec. 1. 16:40
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Vannak terveid, Te kis ravasz. :D Remélem összejön. ;)
2009. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát de ha összejön mással attól még lehet az hogy szakít vele pár hét múlva mert rájön hogy mégsem szereti igazán stb... Szóval szinte mindig van esély... csak kérdés hogy utána énis akarnám-e már....(bár szerintem igen) Amugy fiú vagyok :) Hát majd kiderül de nekem barátként biztos hogy nemkell.... Én nemírok neki msnen ha érdeklem még őt akkor őfog írni ugyis.. Úgykell tenni mintha leszarnád és nemérdekelne .... valami oknál fogva szeretik a csajok ha ők küzdenek meg a pasiért.....
2009. dec. 1. 16:43
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja, csak leszarni úgy, hogy majd megőrülsz érte kész tortúra. :D
2009. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

:D


Ezeket a tanácsokat kaptam..... akitől kaptam pont ugyanígy volt hogy nemakart vele semmiáron összejönni volt bnője de ezekkel hatott rá mert újra együttvannak boldogan :)

2009. dec. 1. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!