Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mennél el hogy visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennél el hogy visszaszerezd a párod?

Figyelt kérdés
Ha a párotok szakítani veletek,de utána beszéltetek vele telefonon vagy valamin de élőben azóta nemtalálkoztak,és kértetek mégegy esélyt mert nagyon szeretitek őt még mindig de ő aztmondja hogy nemakarja újra megpróbálni ti feladnátok hogy ez tényleg ennyivolt vagy harcolnátok érte amíg csak lehet és van egy kicsi értelme is?Szóval időközben nemjött össze mással vagy ilyen.A szakítást nemúgyértem hogy más valaki miatt hagyott el hanem már nemszeret esetleg annyira vagy valamivel megbántottad ilyesmik szóval javítható dolog miatt.
2009. dec. 1. 16:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

2. vok. ugyanígy vagyok vele. ő semmi én mindent. de sikerülni fog neekd is meg nekem is

bízok benne

2009. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen csak 1hónap alatt már azért meglehet tenni csak erő kell hozzá..... Énis alig bírom ki hogy neírjak neki minden nap de mostmár kibírom ... muszály ha akarok még valamit :)
2009. dec. 1. 16:47
 13/27 anonim ***** válasza:
Én is hallottam egy ilyet... Volt a fickó, barátnője összejött mással egy osztálykiránduláson... Aztán mondta a fickó, mikor szakítottak: okés. És lelépett, ennyit csinált, lány már 2 hét múlva ott könyörgött neki.
2009. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ő annyit legalább akar hogy barátok legyetek?Ha igen akkor találkozzatok öleled át mert negyon hiányzik stb ettől kicsit jobbkedved lesz.Beszélgessetek hülyüljetek és ha látod rajta hogy akarja akkor csókold meg.Ezután azért eléggé elfog gondolkozni mert eszébejutnak az emlékek..... Én próbálok olyanlenni mint amikor belémszeretet.... Nemakarok hogy 1,5év után így végelegyen..... Tudom énis elég sokat voltam bunkó,meg őis mondta hogy ő azért sokkal jobban szeretett engem mint én őt( ez nem annyira igaz csak nemmutattam ki annyira amit bánok) meg én már szakítottam vele 2x... vagyis nem is volt igazi szakítás inkább csak idő hogy gondolkozzak kicsit... mindkettő kb 2-3nap volt és újra együttvoltunk.És nemakarom elhinni hogy csak így vége hogy nemérez már tényleg semmit.....(ezért akarok élőben beszélni vele mert msnen keresztül azért nemolyan...simán mondhatja hogy tökjólvan stb ha élőbe közbe tök szarul).Szóval csak mégegyszer sikerüljön leülünk utána átbeszéljük az egészet és változtatunk a dolgokon..... De hacsak sajnálatból mondaná hogy próbáljuk meg akkor hagyom..... Nekem is sok sikert :)
2009. dec. 1. 16:52
 15/27 A kérdező kommentje:
Csak utána azért már gondolkoztató lenne hogy ezekután viszafogadnám-e..... tudom jólenne vele újra de akkor gondolkozhatott volna előbbis.... Remélem ez nemfog megtörténni
2009. dec. 1. 16:53
 16/27 anonim ***** válasza:
sokat voltunk együtt,szerettük egymást... aztán ugy éreztük nem ugy müködik! szakitottunk! ez volt 1 éve! 1 hétig nem voltunk együtt mert nagyon összevesztünk,mindent egymás fejéhez vágtunk! aztán kibékültünk. rá 7 hónapra ujra szakitottunk mert nem ment...ugy érezxtük nem müködik majd megbszéltük veszekedés nélkül hogy ,,barátok maradunk,, eltelt máfél hónap,annyira hiányozott,közben volt másal ahogy én is! nagyon hiányoztunk egymásnak! és nem tudtam hogy még szeret,és ö se azt hogy én! megbeszéltük hogy összejövünk a régi társasággal bulizni,inni egyet együtt! és kibékültünk mert nem birjuk egymás nélkül! azóta minden a legnagyobb rendben... szerelem,boldogság! jobban szeretjük egymást és kitartunk egymás mellet jobban mint valaha! mindent megtennék érte! sok sikert neked is...
2009. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát csak remélem nekem nem ennyi lesz :) Már lassan 1 hónapja hogy szakított velem..... Kiváncsi vagyok ha újra találkozunk akkoriscsak annyit akar hogy barátok legyünk... azt viszont én nemfogom hagyni vagy semmi vagy valami......Majd kiderül :) Ha nem akkor várok de kétlem hogy összetudnék jönni mással mert nemakarok feladni hogy őt viszaszerezzem..... De ha nem akkor nem én nemírok neki többet stb ha érdeklem még akkor ugyis keresni fog...
2009. dec. 1. 17:26
 18/27 A kérdező kommentje:
Utána csak várok hátha lesz valami.... max majd egyszer talán írok rá hogy jó ha nincs semmi akkor legalább dumáljunk stb... :)
2009. dec. 1. 17:28
 19/27 A kérdező kommentje:
Csak ha nemlesz semmi nemtudom hogy bírom ki hogy 1-2hónapig nebeszéljek vele mert előbb lehet fölös lenne írnom neki mert ha nemírok lehet újra aztmondaná hogy próbáljuk meg......
2009. dec. 1. 17:30
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha menni akar hadd menjen.találsz ezerszer jobbat nála!:)
2009. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!