Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mennél el hogy visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennél el hogy visszaszerezd a párod?

Figyelt kérdés
Ha a párotok szakítani veletek,de utána beszéltetek vele telefonon vagy valamin de élőben azóta nemtalálkoztak,és kértetek mégegy esélyt mert nagyon szeretitek őt még mindig de ő aztmondja hogy nemakarja újra megpróbálni ti feladnátok hogy ez tényleg ennyivolt vagy harcolnátok érte amíg csak lehet és van egy kicsi értelme is?Szóval időközben nemjött össze mással vagy ilyen.A szakítást nemúgyértem hogy más valaki miatt hagyott el hanem már nemszeret esetleg annyira vagy valamivel megbántottad ilyesmik szóval javítható dolog miatt.
2009. dec. 1. 16:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ezeket végigpróbálom..... :) De ha nem akkor viszont várok 1-2 hetet és újra beszélek vele hogy jó akkor legalább dumáljunk stb... és majd kiderül hogy valamikor összeakar még jönni :) De nemadom fel még most
2009. dec. 1. 17:45
 22/27 anonim ***** válasza:
Én bő fél éve küzdök, talán összejön...
2009. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Annyit nemhiszem hogy kibírok egyedül..... és ha összejövök mással és jólesz akkor nemfogom érte otthagyni ha meggondolná magát
2009. dec. 1. 18:01
 24/27 A kérdező kommentje:
Most viszont nemtudom mitcsináljak.... abban maradtunk hogy akkor szerdán találkozunk és én nemfogok neki írni ha ő nemír.... már elég régóta fennvan msnen de nemír.... azthittem pedig fog abból amit tegnap írt abból eztvettem ki.... ha ma estig nemír akkor nempróbálom meg :(
2009. dec. 1. 19:19
 25/27 A kérdező kommentje:
Nah akkor ennyivolt :( beszéltünk msnen és szerintem már feladom.... tudom nemkéne de énmár nembírom......
2009. dec. 1. 21:22
 26/27 anonim ***** válasza:
Én bármeddig bírnám, az a gond, hogy nem tudom, melyik a célravezetőbb.
2009. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hagydd...... énmár annyi mindent megpróbáltam és ha ennyi után is semmi akkor hagyd
2009. dec. 3. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!