Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes fiúk nyitott szemmel csókoloznak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy belenézzenek a 2 szép kis szemedbe :).
2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én még sose találkoztam ilyen sráccal (vagy csak nem vettem észre, mert az én szemem csukva van xD) de engem nagyon idegesítene, zavarna.

Tök fura, hogy csókolózásnál általában mindenki automatikusan becsukja a szemét. :)

2009. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert tetszik nekik a mögötted lévő táj.
2009. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnek a párjuk szemébe nézni.
2009. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mit néznek a párjuk szemén ha az csukva van?? a szemhéját???Vagy tényleg a tájat... :)
2009. dec. 2. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Várnak arra, h kinyissa a szemét, a tájat biztos nem :)
2009. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
sztem nem élvezik... nekem automatikusan csukódik... :)
2009. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig mindig csukva volt a szemem,a mostani barátomnál egyszer kinyitottam és láttam hogy neki is nyitva van. letakartam a szemét és becsuktam az enyémet. vette a lapot,hogy be kéne csukni. Aztán sokszor volt olyan hogy én kinyitottam,DE nem azért mert untam a csókot,vagy inkább mást akartam nézni,hanem jó volt az ő arcát nézni:$ ha csukva van a szeme engem akkor is jó érzéssel tölt el,hogy látom az arcán hogy élvezi és legszivesebben belemászna a számba:D de amit még nagyon szeretek az az,amikor vad csókoknál néha kinyitjuk a szemünket és belenézünk egymás szemébe.szerintem csodálatos érzés,hogy úgy izzik a levegő és a szemébe is belenézhetek. Persze nem mindig jelenti azt a nyitott szem,hogy őt akarod nézni. Volt egy pasim,vele volt az első csókom és neki mindig nyitva volt a szeme,csak késöbb jöttem rá,hogy simán leolvashattam volna az arcáról,hogy azért mert unja és nem is szeret. Te is tudod hogy milyen az az unott pofa nem? na ő ilyet vágott. ha nem unott a fejem a barátodnak akkor nyugi(:

13/L


Ja és én ha nagyon álmos vagyok akkor néha kinyitom a szemem,mert nem akarok elaludni:D(ez alatt nem azt értem,hogy unalmas a csók amin el tudnék aludni,de én ha álmos vagyok bármit csinálhatok,ha 3 pig csukva van a szemem elalszok.) nagyon szeretem a barátomat,imádom amikor csókolózunk,de NÉHA jól esik ha kinyitom a szemem.

2010. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

*ha nem unott a feje

bocsi volt egy plusz "M" betű

2010. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
13 éves vagy???? olvasás után minimum két pasid volt márrr ajhhhaaa nem semmi :)
2010. febr. 20. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!