Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy a barátnőm ne beszéljen a volt pasijával?

Figyelt kérdés

22 éves a csaj. 3 évet jártak. Már 8 hónapja szakítottak de kb 1-2 naponta felhívja a pasi. Tegnap meg azt mondta neki, hogy jó lenne ha újra összejönnének és nagyon megbánt mindent. Barátnőm azt mondta neki, hogy nem akar találkozni vele de nyugodtan beszélhetnek telefonon.

Mondtam neki, hogy ne beszéljen vele, főleg mikor én ott vagyok, mert zavar.

Azt mondta, hogy miért baj az ha a volt pasijával beszél néha?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

22/F


2014. jan. 13. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem lehet semmi tekintélyed előtte
2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Először azt mondtam volna, hogy igen, nagy elvárás, de végig olvasva nem az.


Én is beszélek az exeimmel nagy ritkán, ahogy a párom is, és ezzel semmi gond nincs.


A barátnőd nem néha beszél vele, hanem nagyon gyakran, rendszeresen, ráadásul nem egyszerű baráti beszélgetés(mint a legtöbb embernél), hanem egyértelműen több van mögötte.


Ezért már rég kivertem volna a hisztit. Egyáltalán nem nagy elvárás.. az meg kifejezetten taplóság, hogy felveszi a telefont, akkor mikor intimebb helyzetben vagytok.


Mikor a páromat az exe hajnalban hívogatta (már együtt éltünk), akkor a második után leállította őt. A mai napig váltanak levelet, kb. 3-4 havonta egyszer, de amikor még a lány akart többet, akkor rászólt.


És ez így normális.


Beszélgess el komolyabban erről a helyzetről. Vázold fel neki, hogy fordított esetben ő mit szólna?!

De mondj el neki mindent.. mi lenne, ha felvennéd a telefont miközben ti egymást ölelitek, majd 20 percen keresztül tudomást sem veszel róla? Vagy mi lenne ha az exed minden nap felhívna és azt ecsetelné, hogy újra össze akar jönni veled? Ő mit szólna?


Ne kíméld..

2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűn beszél vele, amit meg utólag írtál hogy az ágyban ott felveszi, noss nálam már repült volna a telefonja jó messzire.


Néha beszéljen vele okés de ne fél órákat.

2014. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik hogy baráti a kapcsolat a csaj részéről. Innentől kezdve a pasi fejre is állhat akkor se lesz köztük semmi.


Kérdés, hogy miért nem bízol benne? Mert az, hogy azt kérted ne beszéljen vele bizalmatlanságot tükröz.(annak ellenére hogy úgy tűnik a csaj csak barátként tekint rá) csak féltékenykedsz...


És ha van az embernek barátja, akkor az csak barát. Te se dobnád a haverodat/havernőt miatta nem?


Mi ez a hiszti csak mert ellenkező nemű a barát? Csak mert ex? Nagy ügy.... végül is szakítottak nem? Akkor mi bajod?


Nekem is van olyan pasi barátom aki ex. A férjem mégis megbízik bennem és tudja hogy sose csalnám meg, se vele se mással....


Neki is vannak nőnemű barátai. Ismerem kedvelem is őket. Nem féltékenykedünk meg hisztizünk ilyen hülyeségeken...



27/N

2014. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

20:39 Nem arról van szó, hogy gond a barátság.. de ez nem barátság.


Barátság, ha mindkét fél úgy gondolja, de itt a srác sokkal többet akarna.


Én sem kétlem, hogy a barátnő nem akar semmit az exétől, de ettől még ez a helyzet elég gáz..és az is, hogy a barátnő meg se próbálja leállítani a másikat.

2014. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

20:39-es.

Ezt ti a pároddal így gondoljátok. de sokaknak ez rohadtúl nem jó, nem esik jól.

ÉS azért vannak helyzetek amikor bizony ne hívogassa.

Itt exről van szó. amit nem mindenki tolerál nem pedig egy haverpajtásról.

2014. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De ha a barátnő nem akar semmi többet az exétől, akkor nem tökmindegy hogy a pasi talán vissza akarja kapni?


Ha a csaj hűséges, akkor lényegtelen.


Ha meg nem az akkor a kérdező jár jobban hogy most derül ki, nem pár év házasság , gyerek után...

2014. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul nem nagy elvaras. Es en mar vennem is fol regi noimmel a kapcsolatot. Tudod kutyaharapast szorivel es egyenloseg van a ti kapcsolatotokban is!!!
2014. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás a drive by!

Ha nem tudod, hogy mi az akkor nézz utána, vagy írj, és részletesen elmagyarázom! ;)

2014. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát én meg igazat adok neked kéredző...

énis kiakadnék

19/L

2014. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!