Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem féltékeny?

Figyelt kérdés
barátommal szinte minden jol müködik de zavart h sok olyan haverja van aki lány de már ez nem zavar de azért megfordul a fejemben néha a féltékenység,azt mondta ,hogy ő sose féltékeny rám mert tudja h őt szeretem,sztem ez kicsit egoistás válasz a barátomtól,lenne ilyen h egy pasit tényleg nem lehet féltékennyé tenni????
2009. dec. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tipikusan ilyen pasi vagyok, soha nem voltam féltékeny senkire.

23/F

2009. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Irígylem. Őszintén. Én egyik legrosszabb tulajdonságomnak a féltékenységet tartom... És néha nehéz kezelni.
2009. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tom min akadtál fent...O.o
2009. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

örvendj annak, hogy nem féltékeny-....és nem..nem egoistának tűnik.

Annál inkább simer és bizik benned. És tudod a sueretet az nem féltékeny és a szerelem is onnan származik.

A féltékenység viszont irigységből, bizonytalanságból, haragból, nyugtalansgágból, félelemből BIZALMATLANSÁGBÓL származik.

És ahol nincs bizalom ott semmi sincs...


Úgyhogy örvendj, hogy ő nem táplálkozik negativ energiákból mint sok sok sok más ember.


Ha benned előfordul ez egy kicsit akrko azt jelenti, hogy egy kicist félsz és egy kicist nem bizol meg benne kicsit gyanakodsz...nemde??

2009. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dede lehet h kicsit nem bizok benne köszönöm a válaszodat világosabb lett a dolog
2009. dec. 1. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy egy kicsit féltékeny lenne, ha úgy adódna, de úgy sem mutatná ki:)

Vannak ilyen pasik, azért sem mutatják ki.

2009. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de az is lehet hogy nem szeret. ha abszolút nem érezne soha sem semmilyen szituációban sem féltékenységet.

A szerelmes ember kicsit féltékeny, az egészséges. Persze csak kicsit.

2009. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még soha nem voltam féltékeny a barátomra, akármennyire is szerelmes voltam. Csak tönkreteszem vele magamat és a kapcsolatot is..
2009. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem örülj neki... Nekem is gondom van a féltékenységgel, bár a barátnőm is az, habár próbálja titkolni.

Szegénynek a legjobb fiu spanját mindíg úgy szét offolom, akármi van, hogy csak na...Pedig tudom, hogy nem kéne, de akkor is, jól esik...:D

2009. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
féltékenység NEM a szerelemből jön az egyszer tutti
2009. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!