Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagytok a férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagytok a férjetekkel, akkor is, amikor fáradtak vagytok vagy nincs kedvetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok vele csak akkor, amikor nekem tényleg kedvem van hozzá, akkor panaszkodik, hogy neki ez kevés. Így amikor kezdeményez, akkor együtt vagyunk. Perzse én is szoktam, de csak akor, amikor nekem van kedvem hozzá, így kb. 2 naponta együtt vagyunk. (Két gyerkőc mellet, 2 éves, 4 éves)Amikor így vagyok vele, akkor van, hogy nem tudok elmenni. MA meg is kaptam, hogy milyen jó volt velem tegnap, dehogy nekem nem volt jó, mert nem mentem el. Mondtam neki, hogy fáradt voltam. Azt mondta, hogy most vagy szexelünk vagy nem, ha szexelünk nem érti, miért nem tudok elmenni. Elmondtam neki, hogy mert fáradt voltam, és nem voltam ráhangolódva. Az volt a válasza, hogy szerinte igazán bevallhatnám, hogy furcsa amit beszélek, mert szerinte, ha valaki együtt van a másikkal akkor el tud menni. Tudja, hogy nekem kevesebb az igényem és hozzá igazodom. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni, hogyha nem tudok ráhangolódni, nem tudok elmenni. Ha akkor lennék csak vele, amikor rá vagyok hangolódva, akkor szarban lennénk. Volt ilyen időszakunk... Mit tesztek ilyen esetben? Mit tennétek?
2014. jan. 14. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor se megyek el SOHA aktus közben ha nagyon rá vagyok hangolódva. Ez van. No, ehhez mit szólna?

nem értem a férfiakat. Szerintük a szex egyenlő az orgazmussal a nőknél is? Hát nem!

És ha fáradt vagy, akkor meg pláne...

2014. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Engem nem tud ráhangolni a nyelv dolog, mert a fáradtság, fáradtság marad. Nem azért mondom, hogy nem tudok ráhangolódni, mert nem akarok, hanem azért mert nem megy. Kb. 2-3 óra szeretkezés, simogatás, együttlét kellene ahhoz, hogy a testem reagáljon, amikor le vagyok merülve. Ő meg 15-30 perc alatt végez, mert ugye neki mindig nagyon jó és elmegy...
2014. jan. 14. 12:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem.Csak ha kedvem van és fordítva is ez igaz. Tegnap pl próbálkoztam de a párom őszintén azt mondta hogy neki most nincs kedve,fáradt inkább lazulna,gépezne kicsit majd ma bepótoljuk. Nem csináltam problémát belőle,ahogy ő sem szokott ha fordítva történik ugyanez. Én nem lennék csak azért a párommal,mert ő elvárná h naponta-kétnapnta szexeljünk mindegy milyen napom volt vagy mennyire fáradt vagyok és azokat a nőket sem értem akik ezt megteszik. De ez az én véleményem....
2014. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért, mert hasonló az igényetek. De nekem elég lenne 2 hetente együtt lennünk, neki meg heti 3-4 az igénye.
2014. jan. 14. 13:11
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem hajlandó figyelembe venni, hogy a nők szexuális működése

koránt sem olyan "mechanikus" mint a férifé. A férfiak sokkal inkább

képesek elválasztani az érzelmeket a szextől, és puszta testi ingertől elérni a csúcsot. A nőknek ellenben sokkal fontosabb a megfelelő mentális állapot a gyönyörérzethez. Ergo: roppant fontos nekik a lelkiállapot! Ezt ne m tudni alapvető hiányosság! Ezért ha odabújok a páromhoz, és ő azt mondja, hogy ma fáradt vagyok, eszembe sem jut erősködni, mert tudom, hogy csak rontok vele a helyzeten.

2014. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de a férjed elég sötét...
2014. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elég vegyes a kép, de megosztom a saját vegyes véleményemet is. Igyatok bevezetésként egy fröccsöt és kezdjetek el beszélni a napi dolgokon túlmenően is. Szerintem (is) teljesítménykényszert okozhat a "menj már el" "azért se megyek el, de menj már el" huzavona, ha csak ez számít. Kölcsönösen adjatok lejjebb: a kétheti 1× az igen kevés, viszont nem mindig az eredmény a lényeg (nincs eredménykötelem:P) hanem, pl. nőként örömet okozz, ő férfiként figyeljen a feleségére, boldogok maradjatok... Minél többsíkú és rendszeresebb a kommunikációtok, annál inkább elkerülhető egy esetleges bontóper. (a fröccsről ne feledkezzetek meg:)
2014. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Írj ki egy kérdést a nőtársaknak, hogy mindenki minden alkalommal elmegy-e. És jólesik-e akkor is az együttlét, ha épp nem. Aztán mutasd meg az eredményt a férjednek.

Ha lesz kb. 40 válasz, csak elhiszi, hogy nem te vagy rosszul összerakva.

2014. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam én is ezen :)
2014. jan. 15. 09:35
 20/20 anonim ***** válasza:

Exem nem értette meg, hogy nekem úgyis jó egy együttlét ha nem megyek el. Vizsgaidőszaknál vagy stresszesebb időszakban egyszerűen nem ment. Nem tudtam ráhangolódni agyban, mert mindenfele jártak a gondolataim. Mindig a már majdnemnél jutottak eszembe olyan hülyeségek, hogy valamelyik tételt még nem néztem át a következő vizsgára.


Mostani párom nem problémázik ezen, mert látja rajtam mennyire élvezem, ha egyszer nem sikerül következő alkalommal duplán pótoljuk. Tegnap is az őrületbe kergettem esti filmnézés közben aztán úgy "játszottunk", hogy neki hihetetlenül jó volt, nekem viszont túl lassú volt a tempó és túlságosan figyeltem arra, hogy neki jó legyen, így nem jött össze. Így alig várom a következő alkalmat mikor "kárpótol" :)


Viszont nekem inkább gyakran az van, hogy kedvem van, a testem meg nem úgy gondolja. Nedvesedési gondok mikor már majdnem a falat kaparom annyira jó, ez természetesen bestresszel ezek után nem gyakran sikerül elmenni, de a párom ezen nincs fennakadva.


Értesd meg a férjeddel, hogy a nők nem így működnek, ahogy már feljebb valaki írta. Náluk az esetek nagyon nagy többségében csak mechanikusan el lehet érni, hogy elmenjenek még ha nem is ott járnak fejben. A nőknél ez kb képtelenség. Akár meg is kérdezheted tőle, hogy mennyire lenne jó neki ha az ő igényeihez igazodva csak megjátszanád? Attól jobban érezné magát? Neked meg egy életre elmenne az egésztől a kedved. A fent említett exnél én egy idő után meguntam a cseszegtetést és inkább megjátszottam, a napi szinten kívánom le is csökkent a hagyjál, nincs kedvem, soha érzésre. Nem csak ezért, de ezért is ment tönkre a kapcsolatunk. Ha már a szex se jó, az érzelmi gondok is egyre zavaróbbakká válnak és inkább hajlik az ember a keressek jobbat irányba.

2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!