Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmatlan lennék párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan lennék párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 vagyok, és eddig kapcsolatok terén nem áll rózsásan a helyzetem. Nem vagyok az a fajta, aki kapcsolatról-kapcsolatra menne csak azért, mert unatkozik. Sőt, ha úgy vesszük igazán komoly kapcsolatom nem volt. Középiskolában évekig egy lány után futottam, amolyan ki-be kapcsolás üzemmódban. Többször átvert, megalázott, komplexusaim lettek, aztán egy 2 hónapos szexkapcsolat (nem voltam szerelmes), aztán 1-2 alkalmi. Ennyi! Nem vagyok az a fajta, aki állandóan telefonálna a másiknak, bazsajogva, vagy becézgetve sem az, aki romatnikus ölelkezős, filmnézős délutánokat tartana. A környezetemben pedig mindenki ezt csinálja. Ha lesz egy barátnőjük, egyből elfelejtik a haverokat és a barátnő szó szerint elmarja tőlünk. Aztán átváltozik a srác papuccsá. Én ezt nem akarom, mert mindig is szuverén voltam. Ezért inkább nem is nyitok lányok felé, nem akarom, hogy úgy járjak, mint az ismerőseim. Ha már megismerek valakit és kiteríti a lapjait, akkor átváltok védekezőbe és inkább hagyom a kapcsolatot, leépítem, mielőtt komolyra fordulna.

2014. jan. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt fejben van a probléma, nem vagy alkalmatlan csak itt-ott némi változtatást kellene hozni a hozzáállásodban
2014. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért? Abban igaza van a kérdezőnek hogy elég sokan rátelepszenek a másikra egy kapcsolatban. Nehogy már más ossza ba a szabad időmet helyettem.
2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De koránt sem mindenki ilyen, szóval csak ez alapján elég álszent dolog elutasítani a párkapcsolatokat.
2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

ahhoz h egy pasi papucs legyen két dolog kell:

1. egy nő, aki azzá akarja tenni

2. egy ffi, aki hagyja ezt

2014. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek a legjobban, hogy túlságosan elkezd tőlem függni. Szóval csak én, én és én és a saját életével nem foglalkozik majd.
2014. jan. 14. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, kicsit éretlen vagy még egy komolyabb kapcsolatra. Kb. ott tartasz, mint egy 13-14 éves fiú. Ha majd igazán megtetszik egy lány, nem így fogod sem a saját, sem a mások kapcsolatát látni.
2014. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Ne attól félj, hogy függeni fog tőled, inkább tegyél meg mindent, hogy alaposan megismerd, aztán ha látszik, hogy ő hozzád túlságosan ragaszkodó típus, még mindig dönthetsz őgy hogy nem jössz össze vele.
2014. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!