Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok mennyit segít a háztartásban?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, de azóta alig van időm magamra.

Párom otthonról dolgozik,nem kell bejárnia munkába.

Munka után,mikor hazamegyek, azzal kell kezdjem,hogy megmelegítsem az ebédet -jó esetbe, ha épp nem kell főznöm) mindkettőnknek,mert ő nem méltóztatja.Ő ebéd után alszik egyet, azalatt ha nem rakok tüzet (fával fűtünk),akár meg is fagyhatok. Estefele szinte könyörögnöm kell,hogy menjen el bevásárolni,legalább kenyeret,ha egyebet nem is.Vacsi után ő lefekszik aludni, én meg mosogathatok el,teregethetem a mosott ruhákat száradni,rakhatok a tűzre, stb.Ő meg nyugisan alszik reggelig.


Normális ez???? jogosan teszem szóvá,hogy ez így nem jó?

Valmi jó ötlet,tipp,lehet nevelni egy 42 éves férfit??


2014. jan. 14. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Normális
2014. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

42 évesen te ott már nem tudsz csodát tenni, és ha neki ez így kényelmes, mert kiszolgálod, miért változtasson?


Amúgy ha szemét akarsz lenni, akkor neki ne főzz/ne melegíts enni, ne mosd ki a ruháit. De ezt igazából elég gyerekesnek érzem, és ha a normális érvekre egy felnőtt férfi nem hajlandó semmit sem reagálni, változtatni akkor inkább ott kéne hagyni, mert csak az ingyen szolgát látja benned.


Az eredeti kérdésre a válasz: az én barátom segít, mosogatni nem szeret, de minden mást megcsinál, és ha kell azt is, így el tudjuk osztani a feladatokat.

2014. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Költőnő? ***** válasza:
89%
változó, h ki mennyit segít, de amit Te csinálsz, az cselédség
2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Nevelni?!!


Neveld a gyerekedet! Nem értem honnan veszik ezt a badarságot a nők, hogy nevelni kell a férfiakat! Ha nem akarod ellátni őt akkor ne lásd el.


Vagy keress olyan pasit aki ennél kevésbé tekint rád rabszolgaként és esetleg tud főzni.


20/F

2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanazt tudom mondani mint az előttem szóló.

Különben meg nem vagy rabszolga,miért hagyod?

2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Honnan a francból jön ez a sok harcos feminista?

Biztosan pestiek!

2014. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjed szolgának fog kezelni mindaddig, amíg te is szolgaként tekintesz saját magadra.


Nem kell őt nevelni. A gyereket kell nevelni, vagy a kutyádat. A férjeddel vagy felállítod a határokat, vagy lelépsz, vagy továbbra is szolgálod.


Amúgy én agyhúgykövet kapok attól, hogy a férfi "segít" a háztartásban. Hát egy nagy büdös lóf@$zt segít. Nem "segíteni" kell, hanem EGYÜTT CSINÁLNI.


Ezt férfiként mondom.

2014. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kell őt nevelni. A gyereket kell nevelni, vagy a kutyádat. "


Kiegészítés: a gyereket sem ÍGY kell nevelni. Így viselkedni senkivel sem kell, de főleg nem a gyerekkel, mert a gyereknek szeretetre van szüksége, és arra, hogy elfogadják.


Amúgy egyetértek, a háztartásban a férfi nem segít, hanem mindent együtt kell csinálni. Kivéve ha az egyik félnek aránytalanul több a szabadideje.


20/F

2014. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

42 éves emberrel nem sok mindent tudsz kezdeni


nekem segít a féjem..

most nem nagyon, mert én nem dolgozom, nem is várom el, legfeljebb ha vendégeket várunk, akkor szokott besegíteni, hiszen akkor a konyhában vagyok (több fogást készítek több főre, és a főzőfülkémben ez nagy logisztikát igényel, így sok idő)

ilyenkor annyi, hogy rakja el a ruháit, mert a szekrényébe alapból nem nyúlok az tabu nálunk:D jobban is jár, ő szebben hajtogat...

plusz ha esetleg port kell törölni és felporszívózni azt megcsinálja sajnos nagy a szálló porkoncentráció.. minden nap kellene port törölni, porszívózni minden másnap szoktam, ha jön valaki akkor aznap is amikor nem lenne aktuális...


de gyakran csak bevásárolni küldöm el és megcsinálok mindent, csak ne kelljen elindulnom, annyi, hogy ilyenkor a vendégek érkezése előtt nem tudom kifújni magam, épp csak tusolok és átöltözöm..(mindig túlspilázom a venégeket, mert amúgy sincs kosz, meg kupi:D)



én nem tudnék oylan emberrel élni aki végignézi, hogy megszakadok...

a társnak és a párnak az a lényege, hogy mindenben partner..

ebben a munka felosztása is benne van, úgy, hogy mindkét félnek megfeleljen

2014. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nálunk legalább annyit csinál a párom is, mint én.

Hozzáállás kérdése, ha látja, hogy csinálom, beáll mellém, hamarabb végzünk.

De ő fiatal, az anyukája így nevelte.

A párod gondolom, elvált és hozzászokott, hogy az ex mindent megcsinált neki. Ezért fel se merül benne, hogy máshogy is lehetne.


A megoldás az, hogy eleinte kérd meg, hogy csináljon meg ezt vagy azt. Pl. ne mosogass el, hanem reggel szólj, hogy mire hazajössz, csinálja meg. És így tovább. Talán működik, bár ennyi idősen túl nagy jövőt nem jósolok a dolognak.

2014. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!