Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok mennyit segít a háztartásban?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, de azóta alig van időm magamra.

Párom otthonról dolgozik,nem kell bejárnia munkába.

Munka után,mikor hazamegyek, azzal kell kezdjem,hogy megmelegítsem az ebédet -jó esetbe, ha épp nem kell főznöm) mindkettőnknek,mert ő nem méltóztatja.Ő ebéd után alszik egyet, azalatt ha nem rakok tüzet (fával fűtünk),akár meg is fagyhatok. Estefele szinte könyörögnöm kell,hogy menjen el bevásárolni,legalább kenyeret,ha egyebet nem is.Vacsi után ő lefekszik aludni, én meg mosogathatok el,teregethetem a mosott ruhákat száradni,rakhatok a tűzre, stb.Ő meg nyugisan alszik reggelig.


Normális ez???? jogosan teszem szóvá,hogy ez így nem jó?

Valmi jó ötlet,tipp,lehet nevelni egy 42 éves férfit??


2014. jan. 14. 14:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy picit drasztikusnak fogsz gondolni, de szerintem egyszerűen mondd meg, hogy te egy kapcsolatot nem arra alapozol, hogy az egyik fél többet dolgozik, mint a másik, hanem arra, hogy mindkét fél annyi energiát fektet bele.


Ez persze nem azt jelenti, hogy amikor fáradtan hazajön a munkából, akkor elkezdesz zsörtölődni, hogy miért nem vitte ki a szemetet. Ez azt jelenti, hogy ha ugyanannyit dolgoztok a munkahelyen, akkor otthon is ugyanannyit dolgoztok. Ha nem tud főzni, akkor te főzöl, viszont Ő csinálja a mosást és a vasalást. Ha tud, akkor felváltva főztök. Ha nem hajlandó besegíteni, akkor egyszerűen ne szolgáld ki. Ne mosd ki a ruháját, stb.

2014. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

#7-ig olvastam, de...

Először is a nőknek;

Qrv@ nagy egyenlőséget akartok aztán, ha két fát keresztbe kell tenni jön a nyavalygás. Nagymamám, hajnalban felkelt, kiment a kert végébe, kisebb szalma kazalt behozott a hátán az állatoknak, még sem nyavalygott.


#7-nek;

Azaz, gratulálok a felfogásodhoz.

Nő maradjon csak otthon, végezze el a házimunkát, tartsa össze a családot. Mire férj haza ér a munkából (ami nem az, hogy bemegy egy irodába, nyomkodja a gépét meg a f**zát veri, aztán hu de elfáradt, pedig érdemi munkát nem végzett, nem termelt meg semmit!) várja meleg kaja és kellemes családi légkör.

Szóval az asszony összetartja, a férj eltartja a családot. Nem mint ma, hogy mindenki dolgozik azt sem tudják mi van a másikkal és gyerekeikkel, szinte idegenként élnek egymás mellett.

34/N

2014. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

" Mire férj haza ér a munkából (ami nem az, hogy bemegy egy irodába, nyomkodja a gépét meg a f**zát veri, aztán hu de elfáradt, pedig érdemi munkát nem végzett, nem termelt meg semmit!)"


Te miről beszélsz kérlek? Remélem, hogy csak provokálsz és nem vagy tényleg ilyen tudatlan.

2014. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

Tudatlan?

Létre hozol valamit, vagy csak tologatsz ide-oda, adatokat? Csak nézd meg egy nagy vállalat működését a legalján lévők dolgoznak a többiek meg behajtják a kemény munkájuk után hasznot, vagy azt hiszed, hogy az irodai dolgozok nagy része tesz is valamit? Gondolkozz el egy kicsit s meglátjuk ki a tudatlan. Egy gyári festő robot is több érdemi munkát végez, mint az irodai dolgozok legtöbbje.

2014. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Tudatlan?

Létre hozol valamit, vagy csak tologatsz ide-oda, adatokat? Csak nézd meg egy nagy vállalat működését a legalján lévők dolgoznak a többiek meg behajtják a kemény munkájuk után hasznot, vagy azt hiszed, hogy az irodai dolgozok nagy része tesz is valamit? Gondolkozz el egy kicsit s meglátjuk ki a tudatlan. Egy gyári festő robot is több érdemi munkát végez, mint az irodai dolgozok legtöbbje."


Melyik cég milyen beosztottú irodai dolgozóira gondolsz? Egy példát mondj légy szíves mert én nem egészen tudom, hogy miről beszélsz.

2014. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Költőnő? ***** válasza:

mkét dolgozó másképp fárad el...

az egyik fizikailag, a másik mentálisan

2014. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Most soroljak fel neked mindent? És még én vagyok a tudatlan?

Kezdjük a legnagyobb állami "céggel", az ország irányításával, ha kicsit belenézel, országunkat nem országként irányítják, hanem cégként. Egy politikus szerinted milyen érdemi munkát csinál? Olyan pénzeket tologat, amihez köze nincs és a hasznot termelő népen élősködnek.

Ugyan ez megy kicsiben az önkormányzatoknál, de hagyjuk ezeket, nézzünk meg egy igazi céget.

Például MALÉV, rengeteg szerelő, kiszolgáló személyzet évek óta várja jogos fizetését, míg feljebb lévő akta tologatók milliós végkielégítést kaptak, de ugyan ez a MÁV. Megnézed bármelyik multicég működését ugyan ez a helyzet. Most akkor nézzük meg a legalját, mondjuk egy autószerelő üzem. Van egy cégtulajdonos, van egy alkalmazottja és egy könyvelő itt mindenki érdemi munkát végez. Főnök szerel az alkalmazottjával, a könyvelő meg azért fele, hogy rendben legyen az adózás.

Nyugi nem csak az irodai munkásokkal van ez, szerinted egy divattervező érdemi munkát végez? Vagy sorolhatnák jó pár haszontalan munkát.

2014. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Költőnő? ***** válasza:

sztem meg egyik munka se haszontalan...

na jó, a politikusoké IGEN:)

míg világ mkét oldalra szükség lesz.

2014. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mi van emancipuncik, frusztráltak vagytok? :D

Nézzétek a butító dobozotokat és higgyétek el, hogy az a jó, amit megetetnek veletek, higgyétek csak, hogy fontosak vagytok.


Felesleges olyanoknak magyarázni bármit is, akik szerint a meló az egység, és nem a család.

"A multi hidd el nem Jézuska,

rabszolga vagy ő meg géppuska."


Na sziasztok!

2014. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Költőnő? ***** válasza:
hát nem hiába mondják, h a stílus maga az ember :(
2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!