Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

Történetem főhősét jó pár éve ismerem. Látásból, Nem igazán beszéltem vele, soha...

Máséfél éve vette feleségül azt a nőt, akivel évek óta együtt van. Az utóbbi időben munkakapcsolatba kerültünk, sokat beszélgettünk, éreztem,hogy tetszem neki és kedvel, de természetesen nős férfiként tekintettem rá és ő sem lépett soha.

Aztán egy céges bulin többet ittunk, boríítékolható volt,h összekeveredtünk, csókolóztunk.

Másnap lelkiismeretfurdalás és szégyen keveredett bennem.

Féltem milyen lesz újra találkozni.

Tisztáztam vele,hogy ez hiba volt. VOnzódunk egymáshoz , de ennek itt a vége.

Nem lett vége.

Nem feküdtünk le, nem is fogunk, próbálok valamit megőrizni az erkölcseinkből. De naponta beszélünk telefonon, végigcseteljük a napot, néha találkozgatunk, és csókok is elcsattannak.

Szerintetek belémszeretett?


2014. jan. 14. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csók is van akkor ez nem csak érzelmi megcsalás
2014. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez már nem érzelmi.. sztem kérdezd meg tőle h mit akar a feleségétől és mit akar tőled..
2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű,hogy jóval többet érez irántad csak ugye nős. De ha belegondoltok ez sokkal rosszabb a feleségnek mint ha csak kettyintettetek volna. Lassan el kellene dönteni,hogy hogyan tovább! Együtt vagy külön. Mert ez a legrosszabb állapot. És itt mindenki nagyon nagyot fog sérülni előbb-utóbb!
2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értelek:D Ez már kimeriti a komplett megcsalást. Miről beszélsz? milyen erkölcsöt akarsz megóvni?:D

Az az erkölcsi megóvás, ha vonzódsz valakihez, de fizikális érintkezés nincs, nem volt. Sem csók, sem ölelés.

Előadod itt a hattyú halálát miközben a nőci sem egy tartással lévő egyed, és te sem.Hiszen egy buli nem azért van, hogy ott bárkivel összegabajodj.Sok emberrel gabajodhattam volna össze, ha akartam volna.

2014. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem egy könnyű helyzet!! Először azt kéne eldöntened,hogy te mit akarsz!
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is sok mindenkivel összekeveredhettem volna, mégis vele sikerült. Nem véletlen.

A felesége előtt már több ízben le is bukott,hogy szerelmes dalokat küld nekem, stb.

Balhé volt, de őt ez sem tántorítja el. Engem inkább, én ilyenkor hosszabb-rövidebb időre mindig visszavonulót fújok, de valami visszahajt hozzá :S

2014. jan. 14. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Az erkölcs alapja, hogy kollégával az ember nem kezd. Szóval nem értelek:D
2014. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen kolléga, még csak nem is egy városban dolgozunk :)
2014. jan. 14. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyet láttam...

Általában néhány hónapig tart ki az újdonság varázsa, aztán rájönnek a delikvensek, hogy a friss husi sem jobb semmivel, mint régi, és maradnak inkább a megszokottnál, biztonságosnál.

Vannak azért kivételek (kb. 1%), amikor rossz a házasság is, meg az új is elég értékes, na akkor lépnek (mondjuk úgy fél-egy év után).

Ez az általános tendencia. Kivételek persze lehetnek. DE! Abba gondolj bele, hogy kellene neked olyan pasi, aki egy viszonylag friss házasságból már kifelé kacsintgat? Mert jó eséllyel ugyanezt megtenné veled is, ha összejönnétek...

2014. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!