Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom szinte napi szinten beszél az exével?

Figyelt kérdés
A volt barátnőjével 3 évig voltak együtt. Mi majdnem 2 éve vagyunk egy pár. Nem sokkal a szakításuk után jöttünk össze, utána nem is beszéltek, mert a lány állandóan zaklatta, szét akart minket választani, korábban többször megcsalta. Kb egy hónapja viszont újra elkezdtek beszélni, és most már napi szinten írogat neki a lány. Most már ott tart, hogy azt akarja h sms-ezzenek a barátommal. Nekem ez nagyon rosszul esik, beszéltem erről a barátommal, azt mondta megérti, de ugyanúgy beszél vele. Nem akarom, hogy erre menjen rá a kapcsolatunk. Szerintetek túlreagálom?
2014. jan. 14. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
En is kiakadnék rajta,nem normàlis ebben az esetben...én is napi szinten beszélek a volt pàrommal akivel 8 évig voltunk együtt,de az màs hiszen van közös gyerek,ö örökké "összeköt" ilyen szinten,de amugy semmi közünk nincs egymàshoz éljük életünket màs oldalàn!!! Koptasd le a csajt mielött bekavar!!!
2014. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11 Már késő.
2014. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

le lehet pontozni de ha igy folytatják több lesz belőle..

első voltam, ja és ezt a választ is pontozzátok le nyugodtan

2014. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az a veszélyes hogy a múlttal való előhozakodas remek módszer az érzelmek felélesztésére ha valaki ezt akarja elérni. Nem tudhatod mi a szándéka pontosan de én sem lennék nyugodt. Én igenis megmondanam neki hogy többet ne beszéljen az exével. Ha engem szeret mi értelme? Legyél a párod legjobb barátja és akkor nem lesz " támadási felület" hogy ugyan csak barátkoznak. Egy ideig talán...
2014. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13 Én bizti nem foglak lepontozni, de itt a kérdező már elszámította magát, és most nagyon benézte a dolgát.

Mert egy darabig tiszteletbe volt tartva maga a kapcsolata.Aztán próbálta megnyugtatni az ember, hogy de nincs oka féltékenynek lenni, mert ...... de csak nem nyugodott, csak nem.Hát megkapta ma.Saját magának köszönheti.


A pasijára meg senki nem pályázott. Ezt nagyon benézte a kérdező.

2014. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 21:13
 17/19 anonim ***** válasza:

Mit fogsz tenni? Nehéz eldönteni mert attól függ mik a szándékai a csajnak, azt meg nem tudjuk. Naiv vagyok ha azt hiszem csak barátkozni akar?

Biztonság kedvéért megpróbálnám távol tartani a páromtól, biztos ami biztos...

De lehet visszájára sülne el mert minél jobban tiltod annál érdekesebb igy müködik az ember. Nem lehet kalitkába zárni, ha meg akar csalni meg fog.. az már csak részletkérdés, hogy az exxel vagy mással.

Mindig kettőn áll a vásár ne felejtsd el. Szóval én első körben megkérném finoman, hogy ne beszéljen vele ilyen gyakran. A hozzáállásából,a válaszaiból ki fog derülni, hogy hányadán is állnak ők ketten. Ha nagyon húzódzkodik ritkitani a kapcsolatot, akkor kezdhetsz aggódni. Ha szó nélkül megteszi (és be is tartja-leépiti a csajt) akkor valószinü nem jelent neki semmit csak egy személy a múltjából, nem kell aggódni. (bár ha hosszú hetekig napi rutinná vált ott nem nagyon lehet arra fogni, hogy csak udvariasságból válaszol)

Ha én nem akarok levelezni valakivel akkor nem levelezek vele. Naponta meg aztán pláne nem. Ott már benne van a barátod akarata is.

Sajnos nehéz kiszűrni, hogy valóban hogy betartja-e amire kéred vagy csak neked mondja, titokban meg leveleznek tovább.


Azt az egyet semmiképp nem csinálnám, hogy a csajnak írok. Azzal csak nevetségessé válsz! Ezt a párunkon keresztül kell elintézni szerintem. Meg az ő döntései is. Azzal csak nevetségessé válasz ha féltékenykedsz és fenyegetőzöl. Tilos. Teljesen nyugodtan kell közölni a pároddal, hogy neked ez rosszul esik és ha lehet ne beszélgessenek naponta. Innentől sajnos rajta múlik mit csinál, ha szeret megteszi amire kéred. Ha nem akkor én szakitanék mert az azt jelezné inkább a másik felé pártol. Egy biztos erőszakkal semmire nem lehet rávenni és nem is lenne jó vége. Én is mindig féltem attól, hogy hasonló helyzetbe kerülök. Aztán végülis meg is történt csak én utólag tudtam meg, hogy beszélgettek és gondolom meggyőzte, hogy kezdjék újra mert szakított velem és ők azóta újra együtt vannak. Viszont a másik exem soha a büdös életbe nem kezdené újra az exével, fejre is állhatna a csaj. Szóval nála nem féltem, ha néha irogatott is a csaj mert semmi esélye nem volt.

Ez is nagyban egyénfüggő, meg kapcsolatfüggő. Ha nagy szerelem volt akkor a hamuból a parázs újra lángra lobbanhat egy ilyen napi szintű kapcsolattól. De reméljük nem. Ha veled van valószinüleg téged szeret és hiába irogat neki mindenfélét az exe. Azért nem árt odafigyelni.

2014. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is! Beszéltünk róla megint a párommal, az ő részéről ez csak barátság, ezt el is hiszem neki, viszont abban nem vagyok biztos, hogy a lány részéről is csak barátságról van szó. Végülis többségében a lány írt neki és nem fordítva, és azt is megengedte, hogy megnézzem mit írt, szóval nem titkolózik. De azt nem ígérte meg, hogy nem beszél vele,tiltani meg nem tilthatom meg neki. Tudom, hogy pont azzal ártok a legtöbbet a kapcsolatunknak, ha állandóan ezt a témát hozom fel. Úgyhogy arra jutottam, hogy próbálom nem "felhúzni" magam rajta, csak nehéz.
2014. jan. 15. 20:23
 19/19 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten, napi rendszerrel szerintem NEM HELYES kapcsolatot fenntartani az volt barátnővel... Jogosan zavar!
2014. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!