Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje kapcsolatban vagyok, viszont néha rámjön az h nem érzem azt amit kéne, néha meginogok. Ez baj?

Figyelt kérdés
A páromon látszik h belém van zúgva,bármit megtenne, de én még nem érzem ezt iránta.Néha hiányzik, de van mikor nem. Még a kapcsolat elején vagyunk szerintetek ezért vagyok még bizonytalan?
2014. jan. 15. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. De szerintem várj egy kicsit, majd akkor kialakul mit is szeretnél, ha nagyon nem bírod ezt az egészet elviselni akkor inkább szakíts vele, mert könnyebb előbb. Meg neked is jobb lesz. De lehet hogy csak megijedtél kicsit, aztán meg minden rendben lesz :D
2014. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Később még változhat a dolog. Nem mindenki lesz első látásra szerelmes. Talán jobb is!
2014. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja, nálam is ez van.... ráadásul ő engem az elején eléggé hanyagolt, most meg csodálkozik, h így érzek... ehhhh, pasik :D
2014. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És még annyi h az első együttlétünk sem volt vmi jó, kérdeztem barátokat és azt mondták h össze kell még szokni.

vélemények?

2014. jan. 15. 15:32
 5/7 anonim válasza:
Szerintem az van hogy nincs olyan helyes mint justin bieber,mert ő iránta a lányok milliói öszinte érzelmeket táplál,és biztosak benne hogy szerelmesek..
2014. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nemed?
2014. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

21 vagyok és nő.

És nem vagyok kíváncsi a cuki Justin Bieberes hozzászólásokra!

2014. jan. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!