Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül de boldogan. De hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül de boldogan. De hogyan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit hogyan? Egyedül lenni jó, szabad vagy, nincs annál jobb érzés.
2009. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
hat ez sok mindentol fugg.milyen volt elotte? volt egy rossz kapcsolatod aminel jobb inkabb egyedul? en 3 evig voltam egyedul a kisfiammal es a beteg edesanyammal.kemeny volt egyedul megoldani mindent,mindenrol egyedul gondolkodni.de mivel egy nagyon rossz kapcsolatbol leptem ki nagyon is jo volt fel lelegezni.Kozben pedig megismerkedtem az IGAZIval akivel ma is elek.szoval nekem jo volt azt mondhatom
2009. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy két hónapos nagyon rosz kapcsolatom volt. Azonkívül szinte semmi. pedig már 24 vagyok. Hogy lehetek boldog? Hát nemtudom. De a nők helyett mást kell keresnem. Például valami elhivatottság. Meg amúgy szerintem jobb ember is leszek így hogy nem ajnároznak mint a szépfiúkat akik ettől beképzelt öntelt egós majmok lesznek.
2009. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretném megtalálni a boldogságot az egyedüllétben, minden bizonnyal a gitározás vagy a meló lesz, ha kapok állást egyáltalán ezzel a diplomával, bár nem valószínű (jó mi se barátnő se állás ez jelenté a padlót számomra), de olyan állást amit imádok. Így lehet, hogy "boldog" tud lenni az ember. Nekem is volt 2 egy hónapos kapcsolaton, de semmi több, képtelen vagyok vonzalmat kelteni egy nőben, olyan nőben, aki Nekem is bejön.:S 22/F
2009. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!