Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel adjam az uj kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel adjam az uj kapcsolatomat h jojjek ossze az exemmel?

Figyelt kérdés

5 evel ezelott tortent h egyik naprol a masikra bucsuzas nelkul elment kulfoldre dolgozni az ex parom. O volt a legjobb barat mindenben mindig mellettem volt mindenben segitett, a baratai elott fogta a kezemet ( a mostaniak nem fogjak mindig elengedtek) es a szex imadni valo volt vele, s amikor lattam mar nedvesedtem be nem tudtam ellenallni soha. Nagyon nehezen eltem tul az elso 6 honapot majd azutan bejott egy uj kapcsolat ami nem mukodott sokaig mert az exemet vartam vissza. most jelenleg van egy 1 eves kapcsolatom ami nagyon nehezen jott ossze az exem miatt mert meg mindig nem feledtem el. Vasarnap osszefutottunk hazajott, elhivott kavezni s ameddig a kavezoba voltunk enbe nedvesetem ugy mint reg elfeledtem az 5 evet amit kulon voltunk ugy tunt mintha egy het lett volna es ujra ossze akar jonni velem amit en is nagyon akarom, de az uj kapcsolatomat sem akarom hagyni mi tevo legyek


egy 24 eves lany


2009. dec. 1. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
nyugodtan hallgas a szivedre! mindig banni fogod ha nem igy teszel
2009. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:
22%

Off: 24 évesen égő szerintem ennyire helytelenül írni, gyakorolj!

On: Csinálj amit akarsz, de a jelenlegi barátodat sírba fogod rakni, remélem tudod!

22/F

2009. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha csak azert jottel ide h irjal a kerdesre megkoszonom de azt h ki oktass azert mar menj anyucihoz anyatejet es hogy tudd nem vagyok magyarorszagi


szivem is azt mondja h O kell nekem de az agy megis ellenall mert visszagondol a regi idokre ami rosz volt

2009. dec. 2. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:

ha az azert durva, hogy csak ugy se szo se beszed elhuzott es azota se hire se hamva....

Hogy lehet a legjobb baratbol meg mindenbol kinezni azt hogy olyan hirtelen eltunt...ezt nem ertem.

esteleg ha ezt a restz jobban tudom akkro talan mondhatnek valamit. mert ha csak ugy ok nelkul semmit s emondott az mar szemetseg...de ki tudja lehet h volt oka...

2009. dec. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huu nehéz dolog...mert így ha visszamész hozzá, a mostani szívét iszonyatosan összetöröd, de viszont ha nem mész vissza a mostani kapcsolatod se fog már úgy müködni ahogy eddig...

Ahogy az írásodból kiveszem, még nagyon ragaszkodsz az exedhez...Bár ha szónélkül eltünt azért megfordulna a fejembe ,hogy mivan ha megint megtörténik... De az nyilvánvalóan látszik, hogy ha nem lenne a mostani vissza oannál hozz,sőt gondolkozol is rajta...ez pedig már azt mutatja ,hogy a mostanit nem szereted eléggé,különben nem fordulna meg a fejedben ilyesmi...Nem lehet,hogy csak az van hogy sajnálod a jelenlegi párod, meg hálás vagy neki, hogy segített túl jutni mindenen,és mindent megtesz érted és nincs szived otthagyni?:S

Szerintem így,hogy felmerült benned a kérdés, hogy ott hagyd, akkor már nem szereted úgy:S De jól gondold meg mert tényleg nem érdemelné meg hogy egy szónélkül eltünt emberért otthagyd..de átse vághatod...

Én a helyedbe elutaznék vagy elmennék egyedül valamerre,tök egyedül...És figyelném h melyik jut eszembe többször és miért...és jól át gondolnám...majd a szivemre hallgatnék hogy melyikük tud boldoggá tenni, és ezek után melyiküknek tudsz többet adni...

Lehet kicsit önzönek kell majd lenned,hogy azt válaszd ami neked jó, különben ha a másik érdekeit nézed és sajnálos, egy idöután megkeseríted az életét, mert nem fogsz neki mindent szívből adni,és nem leszel öszinte, mert más vkinek többet tudnál adni:S

Hajrá drukkolok,hogy jól dönts, és legyen erőd hozzá:)

Puszi 19/L

2010. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem tudnék neki megbocsátani, ha egyxer eldobott, akkor honann veszed ,hogy többxör nem fog, szerintem simán otthagyna megint! + Jól meg is alázott ,hogy se szó se beszéd elhagyott! Az írásodból persze kiderül ,hogy te még mindig szereted! De sztm nem érdemel meg téged, egyáltalán nem, most hazajött és persze ,hogy akar veled találkozni ,meg stb. kell neki valaki!! legalábbis addíg ,míg újra el nem megy !! bocs ,hogy ien negatív vagyok, de én az írásodból ezt veszem ki,és tudod előttem nem lebeg a "rózsaszín szemüveg" a férfi iránt, mint előtted!
2010. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!