Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldhatnám meg a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhatnám meg a problémát? Nagyon jó barátok voltunk, vallottam és annyi.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki mily meglepő lány. Nem szeretem a szót, de én vagyok a minta friendzoned férfi ezen a Földön. Jóban voltunk, hülyültünk, chateltünk majd hát jött a vallás, hogy tetszik nekem és kedvelem és járna e velem.A válasz: Nem :( Egy ideig tök jól voltunk (ezt az időt értsd úgy 6 kerek hónapnak) Néha találkozgattunk is, de mostanság egyre jobban úgy érzem, hogy hidegülünk egymástól és amikor beszélgetünk csökken a kedveltségi rátám nála :( Beérek az épületbe találkozunk, semmi mosoly egy snassz "hali" és megy tovább. Beszélgetés közepén elhallgat és bambul maga elé némán, régebben csak úgy spontán hozzám is jött. Személyesebb témákról is beszéltünk. Most pedig az az érzésem, hogy kezdünk elhidegülni.

De nekem attól függetlenül is tetszik és nagyon kedvelem! talán több is, mint szimpla kedvelés...

Kérdésem lenne, hogy tudnám visszafordítani ezt a folyamatot és elérni a legeslegfőbb célom, hogy járhassunk?



2014. jan. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Rájött hogy te nem a barátnője vagy.
2014. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha ő nem akar tőled semmit, akkor sehogy. Szerintem fél év épp elég idő ahhoz, hogy kialakuljon egy kapcsolat, vagy legyen valami olyan elemi vibrálás kettőtök között, ami jót jelent a jövőre nézve. Ha egyik sincs, akkor ez veszett fejsze nyele. Persze a legjobb lenne, ha meg tudnád ezt beszélni vele, de mivel már elutasított egyszer, így ezt valószínűleg nem fogadná jól.
2014. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, aki nem viselkedik férfiként, hanem csak mint egy langyi szárazbarát, miért várja h az a nő férfiként tekintsen rá?


Egy nővel nem csetelni meg hülyülni kell, hanem bókolni és udvarolni neki.

2014. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1-nél a pont.

Eddig úgy tekintet rád mint egy jó barátra vagy testvérre, de a valómás rádöbbentette, hogy hát itt más is lehet és szerintem ettől megijedt.

Ez így nem fog magától megjavulni, ha továbbra is csak tettetitek a barátságot akkor ez a lejtmenet folytatódik.

Régen beszéltetek személyesebb témákról is akkor beszéljétek meg ezt is, hogy mi legyen a jövőben.

Van egy sejtésem, hogy mi lesz a vége és az nem happy end számodra.

2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Öngól lenne erről beszélni.
2014. jan. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!