Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomvilágban élek! Felépítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilágban élek! Felépítettem magamban egy nem létező férfi ideált és nem találok párt magamnak mert senki sem felel meg. Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyugodtan ki lehet nevetni. Tudom, hogy nevetséges vagyok de a problémám valós.


Kislány koromban rendkívül dagi voltam, sőt gimiben és a főiskolán is. Mikor mások már 16 évesen (vagy korábban) elkezdtek érdeklődni a másik nem iránt, én annyira elhízott voltam, hogy senki sem foglalkozott velem. Annyira érzelemszegény volt a környezetem, hogy nagy magányomban romantikus filmekbe és történelmi romantikus regényekbe menekültem, amiknek "hála" kialakult bennem egy ma már nem létező férfi ideál. (Nem a külsőségekre kell gondolni, hanem a belső értékekre leginkább)


Most 24 éves vagyok, lefogytam és végre normális fiatalként élhetek. Ha esetleg akad egy férfi, aki érdeklődne irántam, hiába tudom róla, hogy kedves, jóravaló lélek, nem tudok úgy ránézni mint a jövendőbeli páromra mert mindig hiányolok belőle egy "regénybeli" tulajdonságot.


Aki volt már ilyen helyzetben, hogy kecmergett ki belőle? Biztos, hogy nem csak én voltam álmodozó csúnya lány a gimiben, akinek nem sikerült ezt még kihevernie, ezért tettem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 16. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4%

"Mi az, hogy 24 évesen "benne van a korban"? Ez egy vicc. :DDD"


Viccnek találod? 24 évesen igen, jó ha már van barátja...Ennyi idősen már a közös jövőjüket tervezik a normális nők a kiválasztottjukkal! Most nem azokról beszélek, akik az igényeik miatt még 35 évesen is egyedül vannak...22-25 éves kor a legideálisabb a gyerekszülésre a nőknél, ezért logikus, hogy 24 évesen már kéne találni valakit. Neked ez vicc úgy látszik.

2014. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Igen, és te magad is most bizonyítottad, hogy egy hatalmas vicc vagy. :D Senkinek nem lehet megszabni, hogy mikorra találjon társat, főleg, ha őszinte kapcsolatra vágyik az ember, amiben valós érzelmek vannak. Nem lehet irányítani, hogy mikor talál az ember ilyet. Ahhoz pedig főleg senkinek semmi köze, hogy ki mikor szül.

Attól, hogy te (vagy a társadalom hozzád hasonlóan sekélyes elemei) lefektetnek ilyen elvárásokat a nők felé, még nem kell neki ehhez igazodnia. Sőt, ha elég sütnivalója van, akkor esze ágában sincs ilyenekre adni.

2014. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
pedig egészséges gyerekhez ez a legjobb
2014. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezö, hasonlo problemäm volt, mint neked.

Nekem annyi elväräsom volt egy ferfitol, hogy ne igyon alkoholt, ne järjon el otthonrol, ne üssön meg, segitsen a häzimunkäban es egyenrangu felkent kezeljen.

24 eves koromig ilyet nem talältam, de nem adtam lejjebb az igenyeimet.

Aztän mäsfel eve csak ugy jött a semmiböl.Ezek a tulajdonsägok alapbol megvannak benne.Igy lett nevelve.

Szerintem te se add lejjebb.

Es ne keress görcsösen, mert ugyis akkor fog jönni, mikor nem värod.

Sok sikert

2014. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ja es a 4-nek : Ilyen korban nem marad löttyett a bör.En 20 kg-ot fogytam 2 honap alatt es nem logott rajtam a bör.
2014. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

" pedig egészséges gyerekhez ez a legjobb"


1. Nem feltétlenül.

2. Ki a francot érdekel? Honnan veszed, hogy egyáltalán akar gyereket szülni? Mondta egy szóval is a kérdező?

2014. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

1 de


2 nőkre általában igaz. róluk volt szó

2014. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Szíve joga megvan ahhoz, hogy ne szüljön egyáltalán, vagy később szüljön. És ebbe szerencsére a hozzátok hasonló nyárspolgároknak semmi beleszólásuk nincsen. :')
2014. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
én leszarom mit csináltok. :D de ha akar akkor 35 évesen már sokan meddők
2014. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát aki pl. ész nélkül tömi az arcát a sok divatos ételnek nevezett moslékkal, az lehet. :)
2014. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!