Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomvilágban élek! Felépítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilágban élek! Felépítettem magamban egy nem létező férfi ideált és nem találok párt magamnak mert senki sem felel meg. Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyugodtan ki lehet nevetni. Tudom, hogy nevetséges vagyok de a problémám valós.


Kislány koromban rendkívül dagi voltam, sőt gimiben és a főiskolán is. Mikor mások már 16 évesen (vagy korábban) elkezdtek érdeklődni a másik nem iránt, én annyira elhízott voltam, hogy senki sem foglalkozott velem. Annyira érzelemszegény volt a környezetem, hogy nagy magányomban romantikus filmekbe és történelmi romantikus regényekbe menekültem, amiknek "hála" kialakult bennem egy ma már nem létező férfi ideál. (Nem a külsőségekre kell gondolni, hanem a belső értékekre leginkább)


Most 24 éves vagyok, lefogytam és végre normális fiatalként élhetek. Ha esetleg akad egy férfi, aki érdeklődne irántam, hiába tudom róla, hogy kedves, jóravaló lélek, nem tudok úgy ránézni mint a jövendőbeli páromra mert mindig hiányolok belőle egy "regénybeli" tulajdonságot.


Aki volt már ilyen helyzetben, hogy kecmergett ki belőle? Biztos, hogy nem csak én voltam álmodozó csúnya lány a gimiben, akinek nem sikerült ezt még kihevernie, ezért tettem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 16. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
meg akinek a női ősei korán klimaxoltak, ostoba :D
2014. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%

Milyen maradi gondolkodás ez, hogy 25 éves koráig már mindenképpen szülnie kell? Micsoda tanyasi felfogás. Jó hogy nem mindjárt levénlányozzák az embert.

Hát ma már ez nem így megy.

Több nő ismerősöm 30 éves korában hozta világra az első kisbabáját, és makkegészségesek :)


Amúgy is, a kérdező szót nem ejtett a gyerekvállalásról.

Egyébként kérdező, szoktál valahol ismerkedni?

2014. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
Ne hisztizzetek már! Most a szűz 20+ feletti lányok háborognak, mert nincs gyerekük...Attól, hogy nem sikerült 25 korig szülni még nem kell sírni! Biológiailag ez a kor az ideális ha tetszik, ha nem! Utána kellene nézni és nem itt osztani a népet! Nem azt jelenti, hogy aki később szül, annak nyomorék lesz a gyereke, de ami tény az tény. Az egy más dolog, hogy Magyarországon lassan 40 évesen szülnek a nők a karrierjük miatt, de nem ez a normális! Nyugodtan lepontozhattok, mert leírtam az igazságot!
2014. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22-es szánalmas, ahogyan hízelegni próbálsz a kérdezőnek és próbálod megdugni hosszútávon.:D
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Igen,a társadalom, a közvetlen környezetünkben nagyonis szégyelnivaló, hogy egyedülállóak vagyunk, hogy nem vagyunk olyan szerencsések, hogy elmondhassuk, IGEN van párunk,eljegyzett, stb! Nálunk a családban a fő problémája mindenkinek, hogy nekem nincs pasim. Amikor volt, akkor hirtelen minden dolgommal elégedettek voltak. Mióta nincs,hát szégyen és vesztes kategória vagyok.


Nehéz így. Én már 30 felé közeledek, a legtöbb volt iskolatárs,csoporttárs egyetemről mind házas,vagy házasodik,van gyereke,vagy már útban van a baba. Arra persze nem gondolnak, hogy jórészüket a szüleik tartják el és azért házasodtak, mert becsúszott a gyerek, hiszen védekezni sem tanultak meg...

2014. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Még csak rövidtávon sem szeretném megdugni, mivel nő vagyok.

Csak egyetértek vele. Különben meg nem háborgó szűz vagyok, mivel nem vagyok szűz, nem mintha ennek bárkihez is köze lenne.

2014. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne írj le olyanokat, amiket te magad sem hiszel el. Értem én, hogy vigasztalni próbálod a kérdezőt, de amit én leírtam abban is van igazság.
2014. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!