Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak levelet, ha nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak levelet, ha nem merem szóban felhozni a témát?

Figyelt kérdés
Van egy számomra kényes téma, ami már egy jó ideje őrlődik bennem, de egyszerűen leblokkolok, ha beszélni akarok erről a barátommal. Éjszaka se alszok emiatt jól és a végén azt ötöltem ki, hogy írok egy levelet arról amit gondolok, az érzéseimről és így biztos nem marad ki semmi sem, amit el szeretnék mondani... csak félek, hogy hülyén jönne ki. Szerintetek ez életképes megoldás vagy inkább idióta?
2014. jan. 17. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az első lépés ahhoz, hogy beszélni tudjatok mindenről. Szerintem úgy add oda neki a levelet, hogy ott vagy te is, elolvassa, és utána szóban beszéljétek meg. Úgy már hidd el, sokkal könnyebb lesz. Ő pedig meg fogja érteni, hogy nehezen tudod felhozni ezt a témát.

(Viszont ezen egyébként változtatnod kell majd, mert így nagyon gáz lesz később, más problémáknál is)

2014. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam hogy ott lennék és egyből lehetne visszacsatolás is...együtt is élünk nemrég óta, de valahogy most az életem egy olyan fázisában vagyok, hogy egy "hülyeségtől" is leblokkolok, nem merek beszélni. Köszönöm a válaszod!
2014. jan. 17. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már együtt is éltek, akkor biztosan olyan kapcsolatotok van, amiben ő ezt meg tudja érteni :) Szerintem nem hülye ötlet, valószínűleg én is így csinálnám, ha olyasmiről lenne szó, amiről képtelen vagyok beszélni.
2014. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!