Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfi vagyok és tetszem egy lánynak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány 19 éves és kezdeményezett nálam. Szerintetek belevágjak vele egy kapcsolatba vagy túl fiatal hozzám és inkább hagyjam? Nem tudom mit tegyek, nem szeretnék még egy lehetőséget kihagyni csak akkor, ha túl fiatal hozzám... Szerintetek?
2014. jan. 17. 12:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az nem biztos
2014. jan. 17. 13:44
 12/15 anonim ***** válasza:
én helyedben rámennék akkor is, igaz "csak" 25 vagyok.
2014. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 PearlDiver ***** válasza:

Van tapasztalatom arról is, hogy 6 év túl sok (exbarátnő), meg arról is, hogy egyáltalán nem (jelenlegi). Szóval innentől csak azon múlik, mi mindent találtok egymásban :)

24F (+18L)

2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát ja. Ismerkedtem én már olyan 21 éves nővel, aki agyilag egy 17 éves szintjén volt úgyhogy erre sem nagyon lehet adni. Mindegy, megismerem és majd meglátjuk...
2014. jan. 17. 14:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, a srác szintén január elején töltötte a 26-ot, csak én már tavaly év végén betöltöttem a 20-at. Bár nem mondanám kezdeményezésnek, inkább csak úgy, hogy megadtam a kezdő lökést a srácnak. Elkezdtünk ismerkedni, és szerintem ő egy percig nem gondolt arra, hogy túl fiatal lennék hozzá. Én is egyébként olyan vagyok, mint a lány, akiről írsz, komoly (amennyire kell), visszafogott. Szerintem próbáld meg vele. Én azzal a fiúval eleinte, amikor még nem ismertem annyira, azt hittem, hogy a korkülönbség miatt teljesen mások leszünk, de aztán kiderült, hogy teljesen olyan, mintha egy korosztály lennénk.
2014. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!