Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek durván, vagy szépen küldjem el a barátnőm ha smárolt a legjobb haverommal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Higgadtan, határozottan. Ne káromkodj, ne emeld fel a hangod. De azért érzékelje, hogy ez eléggé szarul esett neked.
2014. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyire ez téged kellemetlenül érintett, annyira durván.
2014. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szó nélkül.
2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
el kell küldeni?teszem azt lebukott vagy direkt neked műsorozott??csakmert utóbbi esetben már nem is valószínű hogy a pasijának tekint
2014. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettejüket elhívnám egy találkozóra, úgy, hogy nem tudnak egymásról. Mikor megérkeztek megmondanám nekik, hogy jó hogy eljöttek, most már nem lesznek egyedül, lesz valaki mellettük, aki pótolja hiányomat, majd elsétálnék.
2014. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ez jó de én félnék, hogy utánam kiabálják hogy menj csak, kutyának se fogsz hiányozni...



Engem is kidobott egy csókért a pasim mert egy ismerőse lekapott a buliban én meg bambán álltam és nem csináltam semmit. (volt bennem is pia fura kábulatban voltam, nem volt erőm és elfelejtettem tiltakozni)

2014. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A story mindössze annyi, hogy, a minap lefele tartottam az utcánkban, mikor is oldalra pillantottam, és láttam hogy a barátnőm és a haverom a boltsarkában smároltak..nemtettem semmit..másnap ugyanúgy foglalkozott velem a csaj..mintha misemtörtént volna...azért mátén a barátomon láttam hogy van valami de ágin semmitsem.
2014. jan. 17. 16:53
 8/10 C0r3 ***** válasza:
Küld el a p.csába. Már nem azért, de ha valaki úgy hazudik mint a vízfolyás (a pasija képébe), akkor ennyit igazán megérdemel :)
2014. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azlesz :D csak gondoltam megkérdezem a népet, hogy szépen, avagy csúnyán küldjemel az anyukája tudjátokmijébe :)
2014. jan. 17. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a barátom se lenne többet barátom az biztos. Esetleg ha szólt volna...így mindketten elárultak téged.
2014. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!