Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy hazajöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy hazajöttem?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap írta, hogy beszéljünk telefonon. Megírtam neki, hogy "A-a, most nem, bocsi. :(" mert nem értem rá éppen. Erre megsértődött és a válasza csak annyi volt, hogy "ok". Rá egy órára írtam neki, de nem válaszolt egész nap. Következő reggel írtam neki egy jó reggelt üzenetet, majd 11 óra után választ kaptam rá, hogy "szia.". Akkor sem válaszolt arra amit előző nap írtam neki. Úgy volt, hogy ma jön hozzánk. Délben mikor végzett, fel hívott hisztizve miközben én suliban voltam, hogy mi a fenét csináljon mert még egy óra mire én végzek. Mondtam neki, hogy menjen addig haza aztán majd hívom ha indulhatunk, vagy felmegyek hozzá és együtt megyünk a buszhoz. Mikor már majdnem végeztem felhívtam és megkértem szépen, hogy legyen szíves elindulni és találkozzunk félúton. Erre a válasza az volt, hogy kajál és még fel kell öltöznie. Mondtam, hogy majd akkor utána induljon el. Erre a válasza az volt mérgesen, hogy: "Ha látni akarsz, eljössz hozzám!" És lerakta a telefont. Nem mentem el hozzá, hazajöttem a buszommal. Jól tettem vagy rosszul? Tudni illik azt is, hogy én mindig megvártam még akkor is ha másfél órán keresztül kellett rá várnom, ami nem ritka. Valamint mire én felgyaloglok hozzá az minimum félóra, akár a buszmegállóból, akár a suliból, ő meg buszozni is alig-alig akar egyedül, szóval sokszor volt hogy bementem elé csak azért, hogy hazajöjjek vele busszal. Esténként is mikor ment haza mindig elkísértem.

2014. jan. 17. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól hát. Jobb lesz, ha rá jön, hogy nem csak körülötte forog a világ.
2014. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkényeztetted.
2014. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon is.
2014. jan. 17. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Találkozhattok hétvégén is,nem dől össze a világ
2014. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!