Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar engem, hogy a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar engem, hogy a pasimnak ilyen az egyik lány barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem vagyok féltékeny a lányra. nem ismerem, de tudom, hogy tényleg csak barátok. mind 17 évesek vagyunk.


viszont a csaj számomra elég furcsán viselkedik... mindig beszámol a pasimnak, hogy éppen megjött neki, milyen időközönként maszturbál, hogyan csinálja, stb... engem ez eléggé zavar. nekem is vannak fiú barátaim, mégsem mondom nekik, hogy képzeld, ma megjött, tegnap így meg úgy ujjaztam meg magam, egy hete volt a legutóbbi, meg ilyenek...


mondtam már a pasimnak, hogy zavar, de ő azt mondta, nem ő kérte, hogy mondja el. mit tegyek? nem ismerem a lányt, nem szeretnék ráírni.


2014. jan. 17. 17:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
de igen, de ellenkező neműekkel nem.:) pedig vannak fiú barátaim :) ha ő fiúkkal beszélne ilyesmikről, az nem zavarna! :)
2014. jan. 17. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!