Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság? Ha a párotoknak ellenkező nemű barátja lenne, hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Igazából egy szavam sem lehet, és nincs is. Úgy jöttünk össze, hogy közölte, hogy neki van egy lány barátja több éve. Én ezt természetesnek vettem, de így, hogy látom már hónapok óta, hogy milyen jól elvannak, enni járnak, együtt filmeznek kb két hetente azért zavar. Természetesen nem említem neki, mert én vállaltam így is. A lánynak is barátja van 5 éve. A kérdésem tulajdonképpen az, hogy ti hogyan éreznétek ebben a helyzetben magatokat?
2014. jan. 17. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha már korábban is meg volt a barátság, akkor nem zavarna, mert akkor eddig alakulhatott volna más belőle, de nem így lett. Az is jó, hogy a lánynak is van barátja.

Csak akkor zavarna, ha a lánnyal olyan programokat csinálna, amiket velem nem, annak ellenére, hogy én is vágynék rá.

2014. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy te ,nagyon szarul. Rosszul esik biztisan de dobjad.
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, egyrészt ha tetszenének egymásnak, már előtted összejöttek volna, másrészt kéthetente egy program a barátságra nézve sértően kevés.
2014. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit, nálunk a barátságba nem fér bele több. Nincs kézfogás, csók, stb. Senki nem kever semmit. Bartát az barát, társ-társ. A kettő nem összekeverendő.
2014. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt a helyzet nálunk is, a páromnak voltak lány haverjai, köztük egy nagyon jó barátja, mikor összekerültünk, mondjuk nekem is van férfi barátom, csak vele már akkor is ritkábban tartottuk a kapcsolatot, max. e-mail-en.

Engem igazából nem zavart, főleg azután, hogy összeköltözünk a párommal (elég rövid idő elteltével). Én is megismertem a lányokat, jól kijövök velük, a párom vitt is magával mindig, ha volt valami program, nem csak egyedül ment a barátokkal.

Mostanra már mindnek van férje, családja, az évek során lassan valahogy megritkultak ezek a baráti találkozók, már csak néha ugrunk be egymáshoz.

Soha nem voltam féltékeny, semmi okot nem éreztem rá.

2014. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőnknek van ellenkező nemű barátja. Én is elfogadom, és a férjem is elfogadja. Mindketten ismerjük is a barátokat.


Mi a gond? Nem igazán értem...Ha nem bízol benne akkor persze hogy zavar és féltékeny vagy.


27/N

2014. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De komolyan létezik barátság két ellenkező nemű között? Eddig a tapasztalataimra támaszkodva ettől teljesen elzárkóztam, de úgy látszik, most újra kell értékelnem...

Utolsó, javíts ki ha rosszul gondolom. De én nem attól félek, hogy megcsal, mert azt tudom, hogy soha nem tenné. Attól félek, hogy akaratlanul is, de elkezd komolyabban érdeklődni a lány iránt. Jó barátok, bizalmas dolgokat is elmondanak egymásnak, így nem nehéz. Rosszul gondolom? Ez is bizalmatlanság?

2014. jan. 17. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:

*De komolyan létezik barátság két ellenkező nemű között?


Létezik, de csak azoknál akik előtte már voltak kapcsolatban, de szét mentek és külön folytatták az életüket.

2014. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok. nekem van olyan barátom is akivel soha nem jártunk együtt. Mégis a legjobb barátom. Soha semmi nem volt köztünk, még egy csók sem.


A másik pasival is csak annyi közünk volt egymáshoz régebben, hogy együtt töltöttünk egy éjszakát baráti alapon....és utána pusztán barátok maradtunk. Nem jártunk együtt.


Az első pasival még annyi sem volt. Osztálytársakból lettünk barátok. 1 évvel ismertem meg hamarabb, mint a férjemet.


Nem attól függ a barátság, hogy előtte együtt jártak e aztán szakítottak.


Nekem pl exekkel sose működött, mert soha nem békében váltunk el, hanem mindig csak én vagy csak a másik akart szakítani igazán.

2014. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Évek óta barátok. Ha eddig nem szeretett belé, ezután sem fog.
2014. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!