Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok, akik soha életükben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik soha életükben nem voltak még szerelmesek és nem tudják az okát?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, lány. Nem tudom miért, de soha nem voltam még szerelmes. Néha a testi vonzalom persze megvolt, de semmi több. Így nem tudok párkapcsolatot kialakítani.


Valaki, aki hasonló problémával küzd/küzdött? Nálatok miért van ez?


2014. jan. 17. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam kötődési probléma, amit pszichológussal sikerült nagyjából megoldani.
2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok csak épp srác, tavaly-előttig nem tudtam milyen szerelmesnek lenni, pedig sok barátnőm volt, egyikkel hosszú ideig jártam. Aztán jött egy lány, olyan szerelmes lettem belé, elmondhatatlan érzés, nagyon jó, csak ugye nem lett az enyém, az meg pont az ellenkező érzés volt. Szerintem egyszerűen meg kell találni a megfelelő személyt, ha egyszerűen nem tudsz valakibe beleszertni, akkor ha erőlteted, akkor se fog menni. Majd nálad is összejön valamikor.
2014. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én talán 16 évesen voltam,és szintén nem tudom milyen.Mert hát a 16 éveskori kis tiniszerelem tök langyi...Igazi szerelmet szeretnék már,ami beteljesült...


Néha egy-egy laza kapcsolatban érzek valamit,de mivel kevés az együtt töltött idő,így nem tudok az lenni.

2014. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 vagyok, nem voltam az, több mint való nem is leszek.
2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj.


Nekem is sokáig tartott mire megfejtettem az okot. Pont 24 évesen lettem először szerelmes. Ma már házasok vagyunk 2 éve.


Egyszerűen csak a megfelelő partner kell hozzá, hogy az ember szerelmes legyen. Én ezért nem tudtam szerelmes lenni addig. Mert nem olyan volt az adott pasi....valami mindig hiányzott belőlük....


Igaz, én túl kíváncsi voltam, hogy milyen egy kapcsolat, így jártam együtt olyannal is akibe szerelmes nem voltam, de legalább szerettem. De az nem az igazi...ezért is lett vége 1 év alatt.....a többi kapcsolatról meg inkább nem is beszélek mert 1-2 hónaposakról van szó ami nem jelentett sokat.


27/M

2014. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27/N
2014. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert levegőnek néznek a nők? Amúgy én már voltam, de csak egyszer, nagyon régen. 23/F
2014. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!