Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Öngyilkossággal fenyegetőzik! :' (

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó haverom, aki ma bevallotta, hogy szerelmes belém, és hogy járjunk. Én nem szeretnék vele járni, de azt mondta, hogyha nem lehetek az övé, akkor nincs miért élnie, ezért öngyilkos lesz. Tudom, hogy megtenné, hiszen már alapból vagdossa magát, meg már előbb is próbált öngyilkos lenni, de szerencsére nem sikerült neki. Mit tegyek? Mert ha meghal akkor az az én hibám lesz. :'( A helyemben ti mit csinálnátok?

Köszi előre is a válaszokat! :'(

U.i.: Telón vagyok, bocsi ha vmit elírtam


2014. jan. 17. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pofozd fel, jó csattanósan!
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
és ezt az embert barátodnak tartod ?
2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Költőnő? ***** válasza:
100%

semmit.

Aki tényleg szeret, az nem zsarol. Ez nem a Te felelősséged.

2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleinek, a barátainak. De komolyan, ha ezt nem teszed meg, akkor nem is törődsz vele!

Én tuti megszakítanám vele a kapcsolatot, valamint jól kiosztanám, hogy mekkora érzelmi zsarolás!

2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hanariko ***** válasza:
100%

"Mert ha meghal akkor az az én hibám lesz."


Nem a Te hibás lesz.

2014. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hanariko ***** válasza:
*hibáD
2014. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aki hülye, az.... vágd arcon, hogy térjen magához a rinyabuzgánya!
2014. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hagyd, ne szenvedjen! dögöljön meg.


ne te járj pszichológushoz mert pszichikai erőszakkal megdug

2014. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor leszel te a hibas, ha te vagod el a torkat. Megmondtad neki, hogy mi van ... O csak probal lelkileg terrorizalni. Ha megteszi, nem a te gondod. Es probalj meg mielobb kikeveredni ebbol a helyzetbol, mert egy ilyen idiota ember kajak megkeseritheti az eleted.


Ha nem fejezi be a hulyesegeit, akkor meg szolj a szuleinek. Ennyit tehetsz.

2014. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

nemi erőszak, zsarolás


197. § (1) Aki mást erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerít, vagy más védekezésre, illetőleg akaratnyilvánításra képtelen állapotát közösülésre használja fel, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2014. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!